Plastpol pełen hitów i nowości

Plastpol pełen hitów i nowości…
Specjalistyczne spotkania i nowości prezentowane przez liderów. Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych PLASTPOL to największa impreza dla branży tworzyw sztucznych w tej części Europy. Od kilku już lat w rankingu Polskiej Korporacji Targowej PLASTPOL jest na szczycie listy wśród imprez o największej liczbie wystawców zagranicznych.

W 2010 roku PLASTPOL zgromadzi blisko 700 firm z 29 krajów z całej Europy, ale również USA, Indii, Japonii, Tajwanu, Chin, Egiptu, Hong Kongu, Korei i Tajlandii. Do dyspozycji biorących udział w targach przeznaczono blisko 25 000 mkw. powierzchni.

Na wystawie PLASTPOL prezentowane jest niemal wszystko, co wiąże się z przetwórstwem tworzyw, począwszy od wczesnych etapów produkcji plastiku na jego utylizacji i recyklingu kończąc. Znaleźć można tu przede wszystkim maszyny i urządzenia do przetwórstwa tworzyw, formy i narzędzia wykorzystywane w branży, tworzywa sztuczne, komponenty, technologie recyklingu oraz zastosowania systemów informatycznych w przetwórstwie tworzyw. Swoje rozwiązania technologiczne oraz gotowe produkty zaoferują również firmy z branży opakowań z tworzyw sztucznych. PLASTPOL posiada certyfikat UFI - najważniejszej międzynarodowej organizacji przemysłu targowego, skupiającej ponad 300 firm targowych z całego świata.

Swój udział w targach PLASTPOL 2010 potwierdziły czołowe firmy z branży. Wśród producentów i dystrybutorów maszyn znajdą się między innymi Dopak, Krauss Maffei, Muehsam, Engel, Arburg, Weima Maschinenbaum, Desma, Reifenhaüser, Elbi, Plast Line, Battenfeld, Wadim Plast, Negri Bossi, Erema, Uniloy Milacron czy Piovan, a lista wystawców nie jest jeszcze zamknięta. Sektor tworzyw będzie reprezentowany przez liderów takich jak np. Basell Orlen, Anwil, TVK, Borealis, Ampacet, PolyOne, Dunastyr, Polimeri Europa, a także A. Schulman Polska oraz inne kluczowe dla branży firmy. Będąc na targach nie można będzie ominąć z pewnością również firm narzędziowych, wśród których pojawią się między innymi Hasco, D-M-E, Ewikon, Eschmann Stal, Böhler Uddeholm, a także producentów najnowocześniejszego oprogramowania np. Autodesk, Prosolutions i wielu innych.

Ranga tych firm oznacza, iż stoiska pełne będą najnowocześniejszych maszyn, rynkowych hitów i nowości. Wśród nich znajdą się między innymi super dokładny termoregulator sferowy firmy Hasco Polska, unikalne drukarki prezentowane przez Ricco International Trade & Consultancy, zaawansowane technologicznie usługi Centrum Szybkiego Prototypowania e-Prototypy, obrotowy nóż tnący firmy Manex, nowoczesna metoda spawania laserem, którą zaproponuje PLSonic Welding Solution, niespotykane do tej pory urządzenia do odzysku ciepła firmy Herma, tworzywa produkowane według innowacyjnych technologii, które przedstawią VELOX i SK Chemicals. Na stoisku Coleman International znaleźć będzie można z kolei drukarki bardzo wysokiej rozdzielczości firmy Markem-Imaje.

Na targach nie zabraknie oczywiście redakcji wortalu Plastech.pl (pawilon D, stoisko 41). Trzeciego dnia targów nastąpi rozstrzygnięcie konkursu "Lepsza Strona Tworzyw".

Zapraszamy do Targów Kielce od 25 do 28 maja 2010r.

Czytaj więcej: Targi 1017

Czołowi organizatorzy targów w Polsce, obiekty
 

Czołowi organizatorzy targów w Polsce, obiekty konferencyjno-szkoleniowe, organizacja i obsługa konferencji, seminariów, sympozjów

Polska