Plastpol w Kielcach kusi nowościami

Plastpol w Kielcach kusi nowościami…
Większe zainteresowanie, dawno niewidziane firmy i nowa hala wystawiennicza. Na niewiele ponad miesiąc przed rozpoczęciem targów Plastpol w Kielcach coraz więcej wiadomo o wystawie.

W porównaniu do podobnego okresu 2010 r., na majowe targi zgłosiło się już ponad 20 proc. więcej wystawców – nie kryją swego zadowolenia przedstawiciele Targów Kielce.

W tym roku impreza po raz pierwszy w swojej historii poszerzy się o przetwórstwo gumy. Targi zgromadza jak zwykle kilkaset firm z całego świata. Do dyspozycji biorących udział przeznaczono rekordowo aż pięć hal wystawienniczych, w tym – jak mówią organizatorzy -najnowocześniejszą halę targową w kraju, która została otwarta niedawno.

Swój udział w targach PLASTPOL 2011 potwierdziły czołowe firmy z branży. Wśród producentów i dystrybutorów maszyn znajdą się między innymi: A.Marciniak, Arburg, Autodesk, Battenfeld, BMB, Demag, Desma, Dopak, Elbi, Engel, Erema, MT Recykling, Muehsam, Nissei, Plastigo, Plastline, Reifenhauser, Stork, Wadim Plast, Weima.

Z kolei wśród firm tworzywowych stoiska zaprezentują A.Schulman, Albis, Ampacet, Ashland, Azoty, Basf, Bassel Orlen, Biesterfeld, Borealis, Brenntag, Gabriel Chemie, Resinex, Sabic, TVK.

Szczególnie cieszyć powinien powrót na Plastpol firm, których nie było tam w ubiegłym roku, a nawet w dwóch ostatnich edycjach. Mowa m.in. o wspomnianym już SABICU, Brenntagu, koncernie BASF.

Czytaj więcej: Targi 1025

Czołowi organizatorzy targów w Polsce, obiekty
 

Czołowi organizatorzy targów w Polsce, obiekty konferencyjno-szkoleniowe, organizacja i obsługa konferencji, seminariów, sympozjów

Polska


Reportaże

Forum

Rsikorski

Pvc Soft płynne - Produkcja mat barowych - ociekaczy. 2020-07-03

Sieah123

Wtrysk PA6 GF 30 2020-05-21

Uoop90

Roboty programy, ustawianie 2020-03-06

Piotrzawadzinski

Linia produkcyjna do rurek PE 2019-12-14

Plastpet

Problem z produkcjia tub do zniczy PP 2019-12-08