SABIC laureatem Best Polymer Producer Award w kategorii PP

SABIC laureatem Best Polymer Producer Award w kategorii PP
SABIC został laureatem prestiżowej nagrody Best Polymer Producer Award w kategorii Polipropylen (PP). Nagrodę wręczono podczas zorganizowanej w ramach corocznej imprezy EuPC w dniu 1 czerwca 2017 r. w Madrycie.

Zwycięzca wybierany jest na podstawie europejskiego badania satysfakcji klienta przeprowadzanego przez Polymers for Europe Alliance. Począwszy od lutego 2017 r. użytkownicy polimerów w Europie oceniali wyniki swoich dostawców poprzez dostęp do bezpłatnego narzędzia do głosowania. Firmy oceniano w odniesieniu do pięciu następujących kryteriów: jakość polimeru, zgodność z przepisami, niezawodność dostaw, komunikacja i innowacje.

Nagroda jest potwierdzeniem ciągłych starań firmy SABIC w zakresie tworzenia łańcucha wartości poprzez zaangażowanie klientów, inwestycje w innowacje i technologie w celu dostarczania rozwiązań dla branży.

- SABIC jest zaszczycony otrzymaniem tytułu najlepszego producenta polimerów w 2017 roku. Nagroda jest potwierdzeniem naszego zaangażowania w rozwój przemysł tworzyw sztucznych - powiedział Sjoerd Zuidema, Dyrektor Jednostki Biznesowej PP SABIC w Europie.

- Wyróżnienia Best Polymer Producer Award stanowią szansę na odbudowę konstruktywnego dialogu i dobrą komunikację między dostawcami a użytkownikami polimerów w Europie - dodał Ron Marsh, prezes Polimers for Europe Alliance.

Źródło: MRC


Szeroka paleta poliolefin - polietylen, polipropylen - przenaczonych zarówno do formowania wtryskowego
 

Szeroka paleta poliolefin - polietylen, polipropylen - przenaczonych zarówno do formowania wtryskowego jak również do wytłaczania, tworzywa konstrukcyjne

Polska