Statystyki serwisu Plastech.pl

Statystyki serwisu Plastech.pl

W maju nastąpił kolejny wzrost liczby użytkowników odwiedzających nasz serwis. Poniżej prezentujemy szczegółowe dane od początku naszej obecności w sieci.

Maj był miesiącem bardzo dużej aktywności automatów indeksujących, które wygenerowały dwie trzecie wszystkich odsłon. W sumie nasz serwer przesłał 2,5 gigabajta danych. Po odliczeniu automatów indeksujących zanotowaliśmy odwiedziny ponad 6600 unikalnych adresów IP i ponad 43.000 odsłon stron.

Poniżej prezentujemy procentowy udział poszczególnych działów w całkowitej oglądalności serwisu (po odliczeniu automatów indeksujących). Wyraźnie widać duże zainteresowanie Katalogiem Firm i Ofertami B2B. Na uwagę zasługuje fakt, że udział strony głównej w całkowitej oglądalności jest nieduży i maleje. Oznacza to, że nasi Użytkownicy coraz chętniej odwiedzają poszczególne działy i rośnie oglądalność podstron, których udział w całkowitej oglądalności stanowi prawie 90%.

Struktura oglądalności Plastech.pl w maju 2004

Na wszelkie uwagi i propozycje dotyczące naszej witryny oczekujemy pod adresem: redakcja@plastech.pl

Dziękujemy wszystkim naszym użytkownikom i zapraszamy do dalszego korzystania z naszych usług.

Redakcja Plastech.pl

Uwaga: Wszystkie dane zostały obliczone na podstawie logów dostępowych serwera z odrzuceniem ruchu generowanego przez nasze biuro.


Czytaj więcej: