Sumitomo Demag na targach Plastpol

Sumitomo Demag na targach Plastpol
Firma Sumitomo Demag pokaże w Kielcach na targach Plastpol w pełni elektryczną wtryskarkę.

Prezentacja wysokiej precyzji działalnia i powtarzalność w pełni elektrycznej wtryskarki z serii IntElect smart na przykładzie produkcji zakrętek, tak ma wyglądać stoisko Sumitomo Demag w trakcie targów Plastpol. Przywieziona do Kielc przez Sumitomo wtryskarka będzie mieć siłę zamykania 500 kN i na formie dostarczonej przez spółkę Zahoransky GmbH będzie produkować zakrętki z polietylenu.

- Maszyna IntElect smart, dzięki wysokiej wydajności i powtarzalności, większymi prześwitami między kolumnami czy liniowym prowadzeniem płyt, jest w pełni dopasowana do wymagań europejskiego rynku w zakresie dużych gabarytowo i ciężkich form. Jej wysoka powtarzalność wraz z wydajnością procesu tworzą podstawę do bezbłędnej produkcji. Specjalnie dla wtrysku rozwinięte napędy pozwalają na wysoką efektywność i dynamikę. Prowadzenie liniowe dla płyty ruchomej oraz zoptymalizowana kinematyka pięciopunktowego układu kolanowego są odpowiedzialne za wysoce równomierną i precyzyjną pracę maszyny. Bardzo czuły system ochrony narzędzia activeQ chroni skutecznie drogą formę przed zużyciem lub uszkodzeniem dzięki kontroli siły zamykania w czasie ruchu formy oraz szybkiej reakcji sterowania maszyny – opowiada Tomasz Tybura, dyrektor polskiego oddziału Sumitomo Demag.

Do tej pory w ofercie firmy dostępne były wtryskarki IntElect smart w czterech zakresach siły zamykania, pomiędzy 500 a 1600 kN. Od targów K 2010 oferta poszerzona została o cztery dalsze modele od 2200 do 4500 kN. Dzięki rozszerzonemu typoszeregowi firma Sumitomo Demag pokrywa zapotrzebowanie rynku maszyn w pełni elektrycznych o większe siły zamykania.

Sumitomo Demag na targach Plastpol


Czytaj więcej: Wtryskarki 448 Targi 804

Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych o sile zwarcia do 20.000 kN, które mają zastosowanie w wielu
 

Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych o sile zwarcia do 20.000 kN, które mają zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu na całym świecie: w przetwórstwie tworzyw wtryskarki elektryczne, wtryskarki hydrauliczne, roboty, serwis

Polska, 42-200 Częstochowa, Jagiellońska 81/83


Forum

Takakanta

Program ERP do produkcji z wtryskiem - czego używacie? 2018-05-23

Uzialas

Tworzywo - poliketon 2018-05-15

Recykling_tworzyw

Szukam Inwestora - Recykling Tworzyw Sztucznych 2018-05-12

Pawel11

Mobilny pochłaniacz oparów podczas przetrysku 2018-05-08

Zaptech16

PC ABS i HIPS 2018-05-08

Reportaże