SyMas i Maintenance pod znakiem konsolidacji branży targowej

SyMas i Maintenance pod znakiem… Poprzednia edycja Międzynarodowych Targów Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SyMas oraz Targów Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance były wyjątkowe ze względu na rekordową frekwencję gości i wystawców z całej Europy oraz nową przestrzeń targową - halę Expo Kraków. Także tegoroczna edycja będzie wyjątkowa, a to przede wszystkim ze względu na konsolidację firmy easyFairs Poland Sp. z o.o. z firmą Targi w Krakowie Sp. z o.o. – największym na południu kraju organizatorem targów i kongresów.

- Fuzja stanowi logiczną i naturalną konsekwencję współpracy obydwu spółek - wyjaśnia Ewa Woch, wiceprezes firmy Targi w Krakowie Sp. z o.o. - Jesteśmy przekonani, że zmiany zaowocują wzmocnieniem firmy jako lidera w branży targowej i dostarczą naszym klientom jeszcze większego zadowolenia z udziału w organizowanych przez nas imprezach.

Tegoroczna edycja targów SyMas i Maintenance, która odbędzie się w Krakowie w dn. 6-7 października, już teraz zapowiada się okazale.

- Zachęceni sukcesem imprezy od razu rozpoczęliśmy przygotowania do kolejnej edycji - podkreśla Karol Miernikiewicz, specjalista ds. organizacji targów. - Liczba zgłoszeń od wystawców chętnych do udziału w tegorocznej edycji nastraja nas bardzo pozytywnie. Już dzisiaj mogę zapewnić, że targi będą większe i bardziej różnorodne jeśli chodzi o prezentowaną ofertę. Profil targów SyMas obejmie nie tylko transport wewnątrzzakładowy, ale zostanie poszerzony o firmy oferujące usługi transportu drogowego, morskiego, kolejowego, spedycji gałęziowej i intermodalnej.

SyMas


Z targami SyMas i Maintenance nierozerwalnie kojarzy się też strefa prezentacji będąca doskonałym uzupełnieniem oferty wystawców. Tym razem również nie zabraknie ciekawych wykładów, branżowych dyskusji i wymiany doświadczeń. Udział w seminariach jest bezpłatny i ogólnodostępny dla wszystkich gości targów.

SyMas


W ramach targów Maintenance odbędzie się IV edycja Jesiennej Szkoły Utrzymania Ruchu, podczas której eksperci z wieloletnim doświadczeniem poprowadzą wykłady i case studies związane z nowoczesną metodologią utrzymania ruchu, sprawdzonymi rozwiązaniami mającymi na celu poprawę efektywności zakładu produkcyjnego oraz optymalizację produkcji.

Więcej szczegółów dotyczących jesiennych targów można znaleźć na nowej stronie internetowej krakowskiego wydarzenia.

SyMas


Czytaj więcej:
Targi 1169

Największy na południu Polski organizator
 

Największy na południu Polski organizator targów, konferencji, sympozjów i szkoleń, właściciel i operator EXPO Kraków

Polska

Reportaże

Forum