Targi EPLA 2013 w Poznaniu

Targi EPLA 2013 w Poznaniu
Targi Tworzyw Sztucznych i Gumy EPLA odbywają się w Poznaniu po raz piąty. Jak co roku, są one źródłem informacji i kontaktów dla profesjonalistów z branży polimerów i gumy, jak również specjalistów innych gałęzi gałęzi przemysłu, w których wykorzystywane są tworzywa sztuczne, kompozyty i guma.

W tegorocznej edycji targów bierze udział ponad stu wystawców z kraju i zagranicy. Wśród nich są firmy doskonale znane, jak np. Dow Chemical, Safic-Alcan Polska, Woburg, Krakchemia czy Korporacja KGL. Są także obecne misje stowarzyszeń przetwórców z zagranicy: z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Włoch, Francji, Norwegii, Turcji i in. Celem misji gospodarczych jest nawiązanie szerokich kontaktów z polskimi przetwórcami, a więc między innymi zlecanie produkcji w Polsce, w technologiach: wtrysku, wytłaczania, termoformingu i rozdmuchu.

Ekspozycja targów jest podzielona na sześć salonów. Podobnie jak w poprzednim roku, zobaczyć można ofertę wystawców poświęconą surowcom, kauczukowi, termoformingowi i usługom wtrysku. Nowością EPLA 2013 są natomiast: Salon Kompozytów, w którym prezentowana jest oferta dostawców maszyn, urządzeń i technologii do przetwarzania materiałów kompozytowych, oraz Salon Maszyn, gdzie pokazywane są technologie, maszyny i urządzenia dla przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Targom towarzyszą konferencje: Kongres Przemysłu Gumy i Kauczuków, Centralnoeuropejska Konferencja Przemysłu Termoformingowego i Zjazd Klubu Technologa Tworzyw. Zwiedzający mogą także uczestniczyć w otwartych wykładach z udziałem wielu wybitnych przedstawicieli świata nauki i przemysłu.


Czytaj więcej: Targi 1100Reportaże

Forum

Jackoos_899

Czyszczenie układu uplastyczniającego wtryskarki 2021-09-16

Iebm

Kilka pytań dotyczących procesu wtryskowego i wtryskarek. 2021-09-01

Yellow

Problem z rozbryzgami 2021-07-15

Bentor

Własna firma produkcyjna 2021-06-04

Kacperczyk250

Opłacalność przewijania folii stretch 2021-05-09