Targi Innoform otwarte

Targi Innoform otwarte Rozpoczęły się II Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM. Zapraszamy w godzinach 9.30-16.30 do Bydgoskiego Centrum Targowo-Wystawienniczego. Redakcja wortalu Plastech.pl zaprasza na stoisko nr 52.

Po raz drugi branża spotyka się w Bydgoszczy w celu wymiany doświadczeń i wiedzy, poznania nowości i zaopatrzenia się w nowoczesny, specjalistyczny sprzęt. Goście mogą wybierać z oferty 259 renomowanych producentów i dystrybutorów z całego świata. To ponad dwa razy więcej niż w ubiegłym roku! O 40% wzrosła także powierzchnia ekspozycyjna, co przekłada się na jeszcze więcej branżowych nowości.

– Mimo, że jest to dopiero druga edycja Targów INNOFORM® to już teraz są one najważniejszym wydarzeniem w kalendarzu branży narzędziowej. Targi dają możliwość zobaczenia na żywo tego, co oferują firmy, ale przede wszystkim są okazją do zdobycia cennych kontaktów biznesowych i nawiązania stałej współpracy – mówi Grażyna Grabowska, prezes Targów w Krakowie.

​Dzisiaj (24.04) w programie Konferencja narzędziowo-przetwórcza w Sali Wiosna, podczas której Zwiedzający usłyszą o nowych możliwościach zwiększenia właściwości użytkowych narzędzi i części maszyn ze stali utwardzonych oraz nowych rozwiązaniach w systemach gorącokanałowych. Oprócz tego czekają na nich prelekcje dotyczące m.in. optymalizacji procesu przezbrajania form wtryskowych oraz czyszczenia technologią mikrocząsteczek suchego lodu w przetwórstwie tworzyw sztucznych.

Zachęcamy do zapoznania się z całym PROGRAMEM TOWARZYSZĄCYM, aby efektywnie rozplanować swój czas, i móc uczestniczyć we wszystkich istotnych wydarzeniach podczas Targów INNOFORM®.

Innoform 2018

Innoform 2018

Innoform 2018


Czytaj więcej:
Targi 1282