Taropak coraz bliżej

Taropak coraz bliżej
Zakres i tematyka targów
TAROPAK to specjalistyczna oferta skierowana do wszystkich, których działalność związana jest z szeroko rozumianą produkcją opakowań, surowców i maszyn oraz z magazynowaniem i działaniami logistycznymi.

W tym roku na powierzchni 20 tys. m 2 swoją ofertę zaprezentuje blisko 800 wystawców z 29 krajów. Wśród zgłoszonych do tej pory firm największą grupę stanowią przedsiębiorstwa oferujące maszyny i urządzenia pakujące oraz opakowania z tworzyw sztucznych.

Nowości i wydarzenia
Targi są doskonałym miejscem promocji nowych rozwiązań technologicznych. To właśnie innowacje rynkowe najsilniej przyciągają profesjonalną publiczność, jak i szerokie grono zwiedzających. W tym roku zaprezentowanych zostanie ich blisko 250.

TAROPAK oprócz wymiany opinii i prezentacji produktów oferuje również bogaty wachlarz seminariów, warsztatów i ekspozycji specjalnych. Gościem honorowym tegorocznej edycji będzie Keith Pearson - Prezydent Światowej Organizacji Opakowań (World Packaging Organizations). W ramach programu wydarzeń zapraszamy na:
  • konferencję "Rynek opakowań biodegradowalnych w Polsce" przygotowaną przez Polską Izbę Opakowań
  • seminarium Wydawnictwa Polski Drukarz pt. "Etykiety samoprzylepne"
  • Sztaplar Show - kolejną edycję konkursu wózków widłowych
  • "Opakowania gotowe na półkę" - seminarium zorganizowane przez Polską Izbę Opakowań i Instytut Logistyki i Magazynowania
  • "Dzień Opakowań" ustanowiony przez Polską Izbę Opakowań
  • Innovations for Logistics 2008 - modelowe centrum dystrybucji
  • Wystawę pokonkursową w konkursie Art of Packaging 2007 zorganizowanym przez miesięcznik Packaging Polska

Zasady wstępu na targi
Salon odbędzie się w pawilonach 1, 2, 3, 3A,12, 15A i 15B Międzynarodowych Targów Poznańskich. Targi czynne będą od poniedziałku do środy od 9.00 do 17.00, w czwartek od 9 do 16.00.

Spotkajmy się na targach TAROPAK!

Zapraszamy na stoisko Plastech.pl do hali 12 na stoisko nr 45!

Czytaj więcej:
Targi 1117

brak
 

Lider polskiego rynku spotkań, organizator targów, wydarzeń kulturalnych i sportowych, konferencji i kongresów.

Polska

Reportaże

Forum