Wadim Plast zaprasza na bezpłatne seminaria

Wadim Plast zaprasza na bezpłatne seminaria
Firma Wadim Plast organizuje cykl seminariów poświęconych technologii wtrysku. Jednodniowe spotkania będą zlokalizowane w kilku miastach, aby umożliwić łatwy dojazd zainteresowanym. Udział w spotkaniach po zarejestrowaniu jest bezpłatny.

Pierwsze szkolenie "Budowa form wtryskowych" odbędzie się już w kwietniu - 17.04 w Bydgoszczy, 18.04 w Łodzi i 19.04 w Katowicach. Przeznaczone jest zwłaszcza dla firm, które zajmują się projektowaniem elementów z tworzyw sztucznych oraz projektowaniem form wtryskowych. Podczas seminariów zostaną zaprezentowane nowości techniczne z oferty elementów do budowy form wtryskowych firm Strack i PSG oraz praktyczne wykorzystanie oprogramowania CADMOULD do symulacji procesu wtryskiwania, które stanowi niezastąpioną pomoc dla projektantów wyprasek, konstruktorów form i technologów, oszczędza czas i koszty związane z poprawkami wyprasek i form. Zainteresowani uczestnicy będą mogli otrzymać pełną 30-dniową wersję oprogramowania CADMOULD Rapid.

Drugie seminarium "Energooszczędna wtryskownia" zostanie przeprowadzone w czerwcu - 5.06 we Wrocławiu, 6.06 w Krakowie oraz 7.06 w Warszawie. Skierowane jest dla firm zajmujących się przetwórstwem tworzyw sztucznych metodą wtrysku, wytłaczania i rozdmuchu. Podczas spotkania zostaną zaprezentowane nowości techniczne związane z przemysłowymi systemami chłodzenia oraz nowoczesnymi wtryskarkami. Chętni będą mogli przeprowadzić analizę zużycia energii systemu chłodzenia, będzie również możliwość wypożyczenia do testów mikrochłodziarki stanowiskowej w celu skrócenia czasu cyklu. Warszawskiemu seminarium będzie towarzyszyć wizyta w Demo Centrum Wadim Plast.

Szczegółowy program seminariów oraz formularze zgłoszeniowe znaleźć można na stronie internetowej organizatora.Wyłączny przedstawiciel - wtryskarki JSW, roboty WEMO, PROMIX, systemy GK, normalia STRACK i RABOURDIN
 

Wyłączny przedstawiciel - wtryskarki JSW, roboty WEMO, PROMIX, systemy GK, normalia STRACK i RABOURDIN, oprogramowanie CADMOULD, systemy chłodzenia FRIGEL

Polska, 05-816 Reguły, Graniczna 10


Forum

Plaseco69

PC ABS i HIPS 2018-04-24

50cent

Czyszczenie układu chłodzącego form wtryskowych. 2018-04-21

Piotrzawadzinski

Głowica do Wytłaczarki vs. średnica ślimaka 2018-04-15

Yellow

Czas przebywania materiału w agregacie 2018-04-13

Frohe_

Tampodruk wymagania? 2018-04-13

Reportaże