Wadim Plast zaprasza na bezpłatne seminaria

Wadim Plast zaprasza na bezpłatne…
Firma Wadim Plast organizuje cykl seminariów poświęconych technologii wtrysku. Jednodniowe spotkania będą zlokalizowane w kilku miastach, aby umożliwić łatwy dojazd zainteresowanym. Udział w spotkaniach po zarejestrowaniu jest bezpłatny.

Pierwsze szkolenie "Budowa form wtryskowych" odbędzie się już w kwietniu - 17.04 w Bydgoszczy, 18.04 w Łodzi i 19.04 w Katowicach. Przeznaczone jest zwłaszcza dla firm, które zajmują się projektowaniem elementów z tworzyw sztucznych oraz projektowaniem form wtryskowych. Podczas seminariów zostaną zaprezentowane nowości techniczne z oferty elementów do budowy form wtryskowych firm Strack i PSG oraz praktyczne wykorzystanie oprogramowania CADMOULD do symulacji procesu wtryskiwania, które stanowi niezastąpioną pomoc dla projektantów wyprasek, konstruktorów form i technologów, oszczędza czas i koszty związane z poprawkami wyprasek i form. Zainteresowani uczestnicy będą mogli otrzymać pełną 30-dniową wersję oprogramowania CADMOULD Rapid.

Drugie seminarium "Energooszczędna wtryskownia" zostanie przeprowadzone w czerwcu - 5.06 we Wrocławiu, 6.06 w Krakowie oraz 7.06 w Warszawie. Skierowane jest dla firm zajmujących się przetwórstwem tworzyw sztucznych metodą wtrysku, wytłaczania i rozdmuchu. Podczas spotkania zostaną zaprezentowane nowości techniczne związane z przemysłowymi systemami chłodzenia oraz nowoczesnymi wtryskarkami. Chętni będą mogli przeprowadzić analizę zużycia energii systemu chłodzenia, będzie również możliwość wypożyczenia do testów mikrochłodziarki stanowiskowej w celu skrócenia czasu cyklu. Warszawskiemu seminarium będzie towarzyszyć wizyta w Demo Centrum Wadim Plast.

Szczegółowy program seminariów oraz formularze zgłoszeniowe znaleźć można na stronie internetowej organizatora.Nowe japońskie, elektryczne WTRYSKARKI JSW, peryferia, systemy chłodzenia.  SYSTEMY GORĄCOKANAŁOWE, normalia
 

Nowe japońskie, elektryczne WTRYSKARKI JSW, peryferia, systemy chłodzenia. SYSTEMY GORĄCOKANAŁOWE, normalia, narzędzia do obróbki powierzchni. FORMY WTRYSKOWE. Produkcja wtryskowa w standardzie CLEANROOM ISO8

Polska, 05-816 Reguły, Graniczna 10


Reportaże

Forum

Yellow

Docisk agregatu w maszynach hydraulicznych Engel. 2019-04-01

Slawekslawomir

Aglomeracja- źródła 2019-03-13

Jowizna89

Opłacalność przewijania folii stretch 2019-03-12

Piotrzawadzinski

Głowica do Wytłaczarki vs. średnica ślimaka 2019-02-21

Akino31

Własna firma produkcyjna 2019-01-30