Wtryskarki na targach Plastpol 2018

Wtryskarki Toyo, KM-System, stoisko F-4

W pełni elektryczne kompaktowe wtryskarki japońskiej firmy Toyo serii Si-6 oferują wzmocnienie wydajności podstawowej w celu wzrostu wartości produktów klienta. Mechanizm zamknięcia formy o wysokiej precyzji umożliwia wytwarzanie niewielkich rozmiarów produktów. Liniowe prowadnice zapewniają prosty ruch formy oraz wzmacniają ramę maszyny.

Konstrukcja zamka formy typu V zapewnia idealne zamknięcie. Płyty formy są optymalnie zaprojektowanie, dzięki czemu są cienkie, ale mają dużą sztywność. Równoległość płyt zachowana jest wzdłuż całego skoku zamknięcia formy, co przyczynia się do precyzyjnego formowania. Poszerzony odstęp kolumn ułatwia pracę przy wymianie formy i daje dużą swobodę przy projektowaniu form. Całkowicie nowy system sterowania SYSTEM 600 oferuje szereg zaawansowanych funkcji, włączeni z poprawioną ochroną formy oraz funkcjami wspierającymi operatora, takimi jak analiza stanu formy i nawigacja formowania.

Seria Si-6 oferuje łatwość konserwacji. Obok własnego smaru Toyo "Plastar Grease B2 No 2", którego wymagana jest 1/10 ilości zużycia zwykłego smaru, opracowany został smar do kontaktu z żywnością, "Plastar Grease H1-H2". Dodatkowo znacznie zwiększono jej energooszczędność i ekologiczność.

wtryskarki toyo


Wtryskarki Negri Bossi, NTQ, stoisko E-71

- Podczas tegorocznej edycji Targów Plastpol prezentujemy w pełni elektryczną wtryskarkę Negri Bossi serii ELE o sile zwarcia 180t współpracującą z robotem trawersowym Sytrama. Ele w standardzie posiada prędkość wtrysku 300mm/s, co w połączeniu z odpowiednią optymalizacją procesu i programu robota umożliwiło uzyskanie czasu cyklu poniżej 4,5s. Wyposażona w agregat wtryskowy Euromap 630 i ślimak o średnicy 45mm zapewnia objętość wtrysku na poziomie 325cm3. Drugą prezentowaną przez nas wtryskarką jest serwohydrauliczna CANBIO ST o sile zwarcia 250t pracująca w cyklu automatycznym z robotem - mówi Patrycja Podsiadła z firmy NTQ.

wtryskarki negri bossi


Wtryskarki Yan Hing, B&K, stoisko F-24

Dwupłytowe wtryskarki serii I-MACH to nowa propozycja wtryskarek hydraulicznych z energooszczędnym serwo napędem o kompaktowej budowie i zaawansowanej konstrukcji. Typoszereg od 35 do 350 ton siły zamykania dwupłytowych wtryskarek z możliwością instalowania bardzo dużych form to rzadkość na rynku. Wtryskarki I-MACH to w pełni wyposażone gniazdo produkcyjne ze specjalnym robotem wzdłużnym, który odkłada wypraski w obszarze osłon zespołu zamykającego i gwarantuje jeszcze mniejszą powierzchnię, eliminując klatkę robota. Dla każdej wielkości wtryskarki dostępne są opcjonalnie trzy wielkości zespołu wtryskowego, a to oznacza wybór dziewięciu wielkości ślimaków. Z kolei wtryskarki serii Smart z pięciopunktowym kolanowym systemem zamykania wyposażono m.in. w system automatycznej regulacji wysokości formy. Modułowa konstrukcja umożliwia wybór jednej z trzech wielkości jednostki wtryskowej oraz jednego z trzech wielkości ślimaków dla jednostki wtrysku.

wtryskarki yan hing


Wtryskarki Woojin Plaimm, stoisko G-12

- Na naszym stoisku pokazujemy wtryskarki, które zostały już zaprojektowane przez nasze biuro konstrukcyjne, które ma swoją siedzibę w Austrii - mówi Paweł Daniłowicz z firmy Woojin Plaimm. - W trakcie targów Plastpol pokazujemy szeroką ofertę naszych urządzeń, w tym wtryskarki kolanowe elektryczne, kolanowe hydrauliczne oraz hydrauliczne dwupłytowe. Prezentowana podczas targów wtryskarka elektryczna TE 150 z układem kolanowym może osiągać prędkość wtrysku (z konfiguracją High Speed) może osiągać 500 mm/s a jej mniejsze modele nawet 1000 mm/s. - Prezentujemy również maszyny hydrauliczne: kolanowe i dwupłytowe, wszystkie z powiększoną przestrzenią międzykolumnową - dodaje Paweł Daniłowicz.

wtryskarki woojin plaimmWtryskarki LS Mtron, stoisko D-24

- Firma LS Mtron oferuje wtryskarki elektryczne, hydrauliczne jak i hybrydowe o tonażu od 18 do 4000 ton. Na targach wystawiane są maszyny w pełni elektryczne i hybrydowe, dwupłytowe. Jesteśmy w stanie skomponować wtryskarkę dwukomponentową, jak i ze stołem obrotowym, rdzeniami pneumatycznymi, hydraulicznymi. Nasze maszyny wyposażone są w system sterowania firmy Keba. Maszyny znajdują zastosowanie głównie w branży automotive, AGD i opakowań - mówi Łukasz Witczak z firmy LS Mtron Ltd.

Wtryskarki LS Mtron


Wtryskarki BOLE, Feni-Tech, stoisko G-5

Energooszczędne wtryskarki hydrauliczne Bole nowej serii EKII z serwo pompą, wyposażono w centralną strukturą zamykania BOLE, w której siła zamykania wykorzystana jest w 100%, a więc o 10-20% większa od tradycyjnych systemów zamykania kolanowego. Opatentowany przez BOLE system zamykania lepiej chroni formę, płyty i kolumny wtryskarki, a także ogranicza przetryski oraz pozwala zaoszczędzić 2-5% przetwarzanego tworzywa.

wtryskarki bole


Wtryskarki Stork, stoisko G-1


wtryskarki stork


Czytaj więcej:
Targi 1230

urzawa
urzawa
*.221.120.171

Wysłany: 2018-05-27 17:56:26

fajne maszyny

Reportaże

Forum