Wywiad z Ralfem Paskerem, Dyrektorem EAE

Wywiad z Ralfem Paskerem…
Kontynuując tradycję lat ubiegłych, tegoroczna IV Międzynarodowa Konferencja ETICS odbyła się po raz kolejny w Ożarowie Mazowieckim. Podczas czwartej edycji spotkań z ekspertami z dziedziny izolacji cieplnej, zorganizowanej przez SSO (Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń) uczestnicy poszukiwali najlepszych rozwiązań dla skutecznego wspierania branży izolacji termicznej. Podczas konferencji spotkaliśmy się z panem Ralfem Paskerem, dyrektorem Europejskiego Stowarzyszenia ETICS (EAE).

EAE jest głosem branży ETICS w Europie, a jego zadaniem jest rozwój rynku energooszczędnych rozwiązań budowlanych w dziedzinie izolacji termicznych. Stowarzyszenie jest organizacją skupiającą 12 krajowych stowarzyszeń zrzeszających branżę systemów ociepleń.

Razem ze wszystkimi zainteresowanymi stronami stowarzyszenie pomaga kształtować przepisy w celu rozwoju najlepszej jakości budynków. EAE czyni to poprzez dążenie do stworzenia wspólnych ram dla europejskiego rynku ETICS.

Ralf Pasker rozpoczął pracę w EAE w 2011 r., a od roku 2013 pełni w nim funkcję dyrektora zarządzającego. Podczas konferencji, mimo bardzo napiętego planu, znalazł chwilę aby podzielić się z Państwem swoimi uwagami na temat roli Stowarzyszenia na Rzecz Systemów Ociepleń w rodzinie European Assiociation for ETICS.

Jacek Leszczyński
Reportaże

Forum

Sieah123

Wtrysk PA6 GF 30 2020-05-21

Prismatic

Pvc Soft płynne - Produkcja mat barowych - ociekaczy. 2020-04-14

Uoop90

Roboty programy, ustawianie 2020-03-06

Piotrzawadzinski

Linia produkcyjna do rurek PE 2019-12-14

Plastpet

Problem z produkcjia tub do zniczy PP 2019-12-08