Zmiany w zarządzie Anwilu

Zmiany w zarządzie Anwilu
Arkadiusz Banaszek, powołany 29 lipca na stanowisko członka zarządu Anwilu, jest absolwentem automatyki i robotyki na Politechnice Warszawskiej oraz studiów podyplomowych z zakresu zarządzania finansami. Posiada kilkunastoletnie doświadczeniem w zarządzaniu dużymi zespołami, które zdobył pracując w międzynarodowych korporacjach branży przemysłowej. W latach 1999-2004 pracował w firmie Procter&Gamble, w latach 2004-2010 pełnił funkcję dyrektora technicznego oraz dyrektora generalnego w Sonoco Poland. W ciągu ostatnich kilku lat pracował m.in. w łódzkim magistracie oraz w indyjskim koncernie Essel Propack.

Nowy członek zarządu Anwilu jest ekspertem w dziedzinie zarządzania i rozwoju dużych organizacji, usprawniania i optymalizacji procesów oraz kreowania strategii i kultury organizacyjnej. Posiada doświadczenie w kierowaniu projektami inwestycyjnymi oraz zapewnieniu jakości i bezpieczeństwa.

Trzyosobowy zarząd Anwilu współtworzą obecnie: Krzysztof Wasielewski, prezes i dyrektor generalny, oraz Krzysztof Dzuba, dyrektor finansowy spółki.

Czytaj więcej: Rynek 831

brak
 

Producent polichlorku winylu, nawozów azotowych, granulatów i płyt z PCW, Polanvil, Anwidur®, Anwipor®

Polska