Plast Echo jest czasopismem wydawanym przez Plastech.pl, największy polski serwis internetowy dla branży przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Oczekujemy na Wasze sugestie i uwagi, jednocześnie zapraszając do szeroko pojętej współpracy przy tworzeniu tego magazynu. 

Zamów Prenumeratę
12 numerów w wersji drukowanej z przesyłką tylko 119,88 zł rocznie

Czerwiec 2021
6-2021/13

W czerwcowej odsłonie "Plast Echo" czeka na państwa przede wszystkim solidna dawka wiedzy. O polimerach mogących pełnić funkcję przewodników elektrycznych obszernie pisze w swoim artykule Marta Lenartowicz-Klik. Karol Niciński kompleksowo omawia w tym miesiącu temat związany z podstawami przetwórstwa mieszanek kauczukowych, a także, we współpracy z Jackiem Hamerlińskim, wyczerpująco przedstawia kwestię stosowania technologii elektroniki drukowanej w sektorze opakowaniowym. W najnowszym numerze znalazły się również dwa artykuły analityczne dotyczące krajowych i europejskich regulacji prawnych oddziałujących bezpośrednio na funkcjonowanie szeroko pojętej branży tworzywowej.

Uwadze czytelników polecamy także rozmowę red. Jacka Leszczyńskiego z Rudolfem Bagsikiem, prezesem firmy Bagsik Sp. z o.o., działającej na polskim rynku już od ponad 20 lat. Jeżeli zaś ciekawi państwa, jaką rolę odegrały tworzywa sztuczne w historii przemysłu muzycznego, zachęcamy do zapoznania się z tekstem naszej współpracowniczki, Janiny.


Numery ArchiwalneReportaże

Forum

Ramones

Własna firma produkcyjna 2021-06-06

Kacperczyk250

Opłacalność przewijania folii stretch 2021-05-09

Tipen1

Czyszczenie układu uplastyczniającego wtryskarki 2021-04-06

Yellow

Zatykanie systemów gorących kanałów. 2021-03-23

Cosmoplast

Wtrysk PA6 GF 30 2021-03-20