Plast Echo

Plast Echo jest czasopismem wydawanym przez Plastech.pl, największy polski serwis internetowy dla branży przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Oczekujemy na Wasze sugestie i uwagi, jednocześnie zapraszając do szeroko pojętej współpracy przy tworzeniu tego magazynu. 

Zamów Prenumeratę
6 numerów w wersji drukowanej z przesyłką tylko 116,64 zł rocznie

Maj-Czerwiec 2024
3-2024/38

Już tradycyjnie majowo-czerwcowe wydanie "Plast Echo" zostało przygotowane w znacznej części z myślą o targach Plastpol. Zachęcamy zwłaszcza do zapoznania się z Przeglądem Nowości Rynkowych, w ramach którego swoje maszyny, produkty i usługi zaprezentowało blisko 100 przedsiębiorstw - dziękujemy za tak liczny odzew! Warto też poświęcić chwilę na lekturę trzech interesujących wywiadów: naszymi rozmówcami byli tym razem Piotr Lebiecki (Hasco Polska), Tomasz Mikulski (ML Sp. z o.o.) oraz Kamil Perz (Targi Kielce). Marta Lenartowicz-Klik w swoim artykule podjęła temat czyszczenia w procesie formowania wtryskowego, zaś Karol Niciński postanowił skupić się na kwestii dotyczącej środków pomocniczych dla przemysłu gumowego w kontekście zmian prawnych. Laszlo Budy, CEO firmy myCeppi, w tekście swojego autorstwa komentuje z kolei zakończenie działalności przez Europejski Pakt Plastikowy. Życzymy miłej lektury!
Numery Archiwalne

Special edition for the fair
10-2022/29
Special Edition - K 2022

Reportaże

Forum