Plast Echo

Plast Echo jest czasopismem wydawanym przez Plastech.pl, największy polski serwis internetowy dla branży przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Oczekujemy na Wasze sugestie i uwagi, jednocześnie zapraszając do szeroko pojętej współpracy przy tworzeniu tego magazynu. 

Zamów Prenumeratę
6 numerów w wersji drukowanej z przesyłką tylko 116,64 zł rocznie

Listopad-Grudzień 2023
6-2023/35

Ostatni w tym roku numer "Plast Echo" wita państwa wyrazistą, świąteczną okładką. A co znajdziecie wewnątrz? Między innymi dyskusję "Wtryskarkowe podsumowanie roku", w której udział wzięła szóstka przedstawicieli firm produkujących/dystrybuujących maszyny do formowania wtryskowego; wywiad z Antonello Ciottim, prezesem Petcore Europe; obszerny artykuł autorstwa Marty Lenartowicz-Klik na temat wtryskarek, a także tekst Karola Nicińskiego odnoszący się do dewulkanizacji biologicznej.

Jest też miejsce na nowości - z radością informujemy o współpracy naszego czasopisma z magazynem "Plastverarbeiter", dzięki której w kolejnych wydaniach "Plast Echo" będziecie mogli zapoznawać się z rzetelnymi informacjami na temat niemieckiej branży przetwórczej. Pierwszy materiał od naszych kolegów zza Odry jest dostępny już w tym numerze - zachęcamy do lektury!
Numery Archiwalne

Special edition for the fair
10-2022/29
Special Edition - K 2022
8-2022/27
6-2022/25