Grudzień 2022 10-2022/29

10-2022/29

Po miesięcznej przerwie wracamy do państwa z grudniowym numerem "Plast Echo"… i to w dwóch mikołaj(k)owych odsłonach! Wszystko dzięki nieocenionej pomocy sztucznej inteligencji, o której można dowiedzieć się więcej, czytając materiał Pawła Wiśniewskiego pt. "Czy androidy marzą o tworzywach sztucznych?".

Zachęcamy także do lektury wywiadu z Bartoszem Marynowskim, wiceprezesem zarządu firmy PS Lift, którego tematem przewodnim są urządzenia dźwignicowe - a konkretnie ich rola, obszary zastosowania oraz korzyści płynące z ich implementacji w firmie. Uwadze polecamy również rozmowę z dr hab. Magdaleną Zabochnicką, prof. Politechniki Częstochowskiej, która opowiada o takich kwestiach jak wdrażanie innowacyjnych technologii czy finansowanie nowatorskich projektów z funduszy publicznych. Z kolei dzięki uprzejmości Davida Graya, Head of Content w "British Plastics & Rubber" i Interplasinsights.com, w tym miesiącu możemy państwu zaprezentować także wywiad z Duncanem Woodem, CEO Rapid News Group, czyli firmy odpowiadającej za organizację brytyjskich targów Interplas, które w przyszłym roku będą obchodzić swoje 75. urodziny.

Na koniec roku postanowiliśmy zaserwować naszym czytelnikom solidną porcję wiedzy - a to za sprawą Karola Nicińskiego, którego dwa teksty znalazły się na łamach niniejszego numeru "Plast Echo". Jeśli więc jesteście zainteresowani tematem łączenia gumy z metalami lub właściwościami kauczuków silikonowych i ich historią, pozostaje nam tylko odesłać was do obu, jak zawsze dopracowanych pod względem merytorycznym, artykułów.

Radosnych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!


covera       coverbZamów Prenumeratę
6 numerów w wersji drukowanej z przesyłką tylko 116,64 zł rocznie

Pozostałe wydania

Special edition for the fair
Special Edition - K 2022

Reportaże

Forum