Maj 2022 5-2022/24

5-2022/24

Majowy numer "Plast Echo", którego motywem przewodnim są targi branżowe, na pewno przykuje uwagę czytelników swoją objętością. Na 124 stronach najnowszego wydania naszego czasopisma znajdziecie państwo obszerny Przegląd Nowości Rynkowych, w ramach którego firmy z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i sektorów ściśle z nią powiązanych zaprezentowały swoje oferty produktowe. Serdecznie dziękujemy wszystkim przedsiębiorstwom, które wyraziły chęć przedstawienia swojego portfolio na łamach "Plast Echo" i nadesłały swoje materiały.

Jednak świat nie kręci się tylko wokół targów. W wywiadzie z Maurycym Szwajkajzerem, właścicielem firmy SZE, red. Jacek Leszczyński poruszył kwestię nowoczesnego, oszczędnego energetycznie chłodnictwa wykorzystującego CO2. Mariusz Musiał, dyrektor zarządzający w Alpla Polska, w rozmowie z nami odniósł się do niezwykle ważnego tematu projektowania dla recyklingu, zaś Krzysztof Nowosielski, dyrektor handlowy ML Polyolefins, skomentował wpływ aktualnej sytuacji politycznej na stan gospodarki, w tym także branży tworzyw sztucznych.

Zachęcamy również do lektury tekstu na temat tajwańskiego przemysłu maszynowego, który od pewnego czasu koncentruje się na dążeniu do realizacji założeń gospodarki o obiegu zamkniętym i odnosi na tym polu znaczące sukcesy oraz do zapoznania się z kolejną częścią artykułu dr. Karola Nicińskiego dotyczącego wyrobów gumowych przeznaczonych do kontaktu z żywnością i wymogów, jakie muszą one spełniać by zostać dopuszczone do użytku.
Zamów Prenumeratę
6 numerów w wersji drukowanej z przesyłką tylko 116,64 zł rocznie

Pozostałe wydania

Special edition for the fair
10-2022/29
Special Edition - K 2022
8-2022/27