1.PLASTCOMPANY POLSKA Sp. z o. o.

1.PLASTCOMPANY POLSKA Sp. z o. o.

Surowce, Wytłaczanie, Wtrysk, Wytłaczanie przez rozdmuch, Dozowanie, Suszenie, Przetwórstwo EPS XPS, Mieszanie, Manipulatory, Transport materiału, Automatyzacja produkcji.


Dane kontaktowe:

ul. Czarnkowska 3a
Polska, 60-415 Poznań


Opis działalności

1.PLASTCOMPANY POLSKA Sp. z o.o. nawiązuje do bogatej, ponad 25-letniej tradycji działań w obszarze ekskluzywnej reprezentacji zagranicznych producentów i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych i surowców chemicznych.

Głównym celem jest oferowanie i dostarczanie klientom wysokiej jakości rozwiązań technologicznych, surowców do poszczególnych procesów przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz wiedzy i wsparcia technicznego przez naszych przedstawicieli.

.Serwis

Oferujemy szybką i wysokiej jakości obsługę, która również obejmuje dostawę części zamiennych. Zapewniamy obsługę gwarancyjną jak i pogwarancyjną. Jesteśmy do Twojej dyspozycji również, gdy dokonasz zakupu maszyny w innej firmie.

Dysponujemy wiedzą i doświadczonym zespołem techników i gwarantujemy ich dostępności w całej Europie Środkowej.

Oferujemy następujące usługi:

  • Instalację i wdrożenie dostarczonego sprzętu, a także testy funkcjonalne i gwarantowaną kontrolę wydajności
  • Szkolenie operacyjne oraz szkolenie w zakresie technicznym u klienta w firmie, ogólne doradztwo
  • Profilaktyczne inspekcje maszyn oraz regularna kalibracja
  • Dodatkowe regulacje i funkcjonalne przedłużenie żywotności maszyn

Zapewniamy również identyfikację części zamiennych i ich dostawę dla wszystkich typów maszyn znajdujących się w naszej ofercie. Daty dostawy są dopasowane do potrzeb klienta oraz dostępności poszczególnych części zamiennych.

Wiadomości

Galeria zdjęć