Euro-PAN Sp. z o.o.

Doradztwo, planowanie i sprzedaż kompletnych linii dla przetwórstwa tworzyw sztucznych


Dane kontaktowe:

ul. Puławska 111A lokal 97
Polska, 02-707 Warszawa


O firmie

Jesteśmy firmą działającą w kooperacji z międzynarodowymi partnerami. Zajmujemy się doradztwem, planowaniem oraz sprzedażą maszyn, urządzeń oraz kompletnych linii dla przemysłu przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Wiemy jak ważne jest dla naszych klientów zdobywanie rynku, wdrażanie nowych technologii i wprowadzanie nowych produktów. W trudnych procesach pomagamy uniknąć pomyłek. Mamy wiedzę i doświadczenie zdobyte przez lata inwestycji w Polsce i za granicą, działamy metodycznie i skutecznie. Oferujemy postęp w miejsce rozwiązań tradycyjnych, innowacje w miejsce utartych schematów, najwyższe zaangażowanie zamiast przeciętności. Klienci i ich specjalne potrzeby są punktem wyjścia w naszej działalności. Podejmując współprace z inwestorami Euro-PAN dba o to, aby ich wysiłek włożony w budowę, rozbudowę czy modernizację działalności został uwieńczony sukcesem.

Filozofią naszej firmy jest realizowanie przyjętego założenia: finansowanie, projektowanie, produkcja - czyli wszystko czego dobry inwestor potrzebuje. Dbałość o interesy naszych klientów obejmuje szeroki zakres usług. W naszym biurze doświadczeni specjaliści opracowują indywidualne projekty, dostosowane do Państwa potrzeb. Oferujemy urządzenia najwyższej jakości. Gwarantujemy pełny serwis - dostawę części zamiennych do wszystkich urządzeń produkowanych przez naszych partnerów.

Wszystkim, którzy korzystają z naszej pomocy, zapewniamy stałą i rzetelną współpracę w przeprowadzaniu inwestycji, której zwieńczeniem jest sukces klienta. Chcemy pomagać w osiągnięciu sukcesu na rynku. Zapraszamy do współpracy. Im lepiej poznamy Państwa życzenia, tym szybciej zaoferujemy precyzyjne rozwiązanie, odpowiednie do wymagań. Będzie nam miło, jeżeli nawiążą Państwo z nami kontakt.

Wiadomości

Przejdź do wiadomości
Wiadomości są widoczne tutaj tylko dla firm posiadających pakiet Biznes Plus lub Biznes Premium

Galeria zdjęć