Biznes Start

Grupa Inco S.A. Zakład Produkcyjny w Koniecpolu

Produkcja butelek, kanistrów, nakrętek przeznaczonych dla chemii gospodarczej, samochodowej, spożywczej, a także sitodruk i etykietowanie


Dane kontaktowe:

ul. Partyzantów 41
42-230 Koniecpol, Polska


INCO-VERITAS S.A. Oddział w Koniecpolu GRUPA OPAKOWAŃ Jesteśmy zakładem posiadającym długą tradycję i doświadczenie. Nasze początki sięgają roku 1954 kiedy to w miejscu gdzie dziś znajduje się nasz zakład produkowano wosk i kalafonię. Od roku 1970 rozpoczęliśmy produkcję opakowań z tworzyw sztucznych metodą rozdmuchu. Jako pierwszy w Polsce i jeden z pierwszych w Europie zakładów zajmowaliśmy się przetwórstwem odpadów z tworzyw sztucznych. Od 1990 roku jesteśmy znani jako INCO-VERITAS, a od kwietnia 1999 roku wraz z Zakładem w Rawie Mazowieckiej tworzymy Grupę Opakowań. Jesteśmy jednym z wiodących w Polsce producentów opakowań z tworzyw sztucznych. Naszym atutem jest doświadczenie, które wraz z nowoczesnymi maszynami produkcji zachodniej gwarantuje wysoką jakość wyrobów.

Obecnie oferujemy butelki i kanistry z PE, PP, PVC i PET o różnorodnej pojemności służące do konfekcjonowania wyrobów chemii gospodarczej (płyny do mycia naczyń, mycia szyb, prania i płukania), kosmetyków, artykułów spożywczych (mleko, maślanka, śmietana, jogurty, ketchup, żurek, ocet, alkohol), chemii motoryzacyjnej (oleje silnikowe, płyny hamulcowe i do spryskiwaczy) i budowlanej (kleje, grunty). Do tego oferowane są odpowiednie zamknięcia: nakrętki, kapsle. Bezpośrednio na wyprodukowanych przez nas butelkach możemy nanosić trwałą etykietę metodą sitodruku farbami utwardzalnymi w promieniach UV lub umieścić etykietę samoprzylepną. Posiadamy własną komórkę projektową i jesteśmy w stanie zaspokoić praktycznie każdą potrzebę klienta w zakresie wzornictwa, kolorystyki i wielkości dostaw.

Jesteśmy producentem opakowań do płynu LUDWIK, najpopularniejszego w Polsce płynu do mycia naczyń, który otrzymał w 1994 roku prestiżowe godło Teraz Polska. Jako część grupy zakładów INCO-VERTIAS S.A. jesteśmy pewnym partnerem handlowym gwarantującym solidność, rzetelność i jakość.