Grupa MTP

Lider polskiego rynku targowego, organizator targów m.in. Taropak, Pakfood, Epla, Poleko, Budma


Dane kontaktowe:

ul. Głogowska 14
Polska, 60-734 Poznań


Opis działalności

Międzynarodowe Targi Poznańskie są liderem polskiego rynku targowego i trzecim co do wielkości organizatorem targów w Europie Środkowo- Wschodniej. W światowym rankingu miast targowych zajmujemy 32 miejsce (dane: AUMA 2007).

MTP należą do organizacji skupiających liderów targowych z całego świata (UFI - Światowe Stowarzyszenie Przemysłu Targowego i Centrex - Międzynarodowy Związek Statystyk Targowych).

Co roku w ponad 60 wydarzeniach targowych organizowanych na terenie poznańskich targów bierze udział około 11, 5 tys. wystawców, w tym około 3 tys. firm zagranicznych z 60 krajów świata. W ubiegłym roku targowe imprezy odwiedziło także 300 tys. zwiedzających, w tym goście z zagranicy.

Ofertę wystawienniczą MTP uzupełnia organizacja targów w innych miastach Polski i na Ukrainie. Organizujemy także polskie ekspozycje na zagranicznych imprezach targowych. Jest to ponad 25 wydarzeń rocznie, wystawcy prezentują się m.in. na rynkach wschodnich takich jak Ukraina, Rumunia, Rosja, ale także w Niemczech i w Austrii.

MTP na całym świecie mają także zagraniczne przedstawicielstwa, gdzie klienci mogą otrzymać kompleksowe informacje o ofercie poznańskich targów.

Targi dysponują doskonałym zapleczem jeśli chodzi o tereny wystawiennicze, posiadają 16 klimatyzowanych pawilonów o wysokim standardzie i dużej powierzchni wystawienniczej (ponad 110 tys. mkw. w halach wystawienniczych i prawie 35 tys. m kw. terenu otwartego).

MTP to także organizator takich wydarzeń jak konferencje, kongresy, seminaria, które odbywają się w Centrum Kongresowym Poznań Targi.


Wiadomości

Przejdź do wiadomości
Wiadomości są widoczne tutaj tylko dla firm posiadających pakiet Biznes Plus lub Biznes Premium

Galeria zdjęć


Kategorie

1. Usługi » Targi i wydarzenia