HRSflow Poland

Systemy gorącokanałowe dla branży przetwórstwa tworzyw sztucznych

HRSflow Poland
 
Dane kontaktowe:
ul. Sowia 3
Polska, 86-005 Trzciniec

Opis działalności

Oerlikon HRSflow jest częścią szwajcarskiej grupy technologicznej Oerlikon. Oerlikon HRSflow specjalizuje się w opracowywaniu i produkcji zaawansowanych systemów gorącokanałowych do szerokiego zakresu zastosowań w branży formowania wtryskowego tworzyw sztucznych.

Sektory biznesowe obejmują motoryzację, logistykę i środowisko, sprzęt gospodarstwa domowego, mobilność, artykuły gospodarstwa domowego i ogrodnictwo, zastosowania techniczne, medycznę, napoje i dom, opakowania cienkościenne, kosmetyki i środki higieny osobistej.

Nasz wysoko wykwalifikowany zespół techniczny wspiera naszych klientów na wszystkich etapach, od wstępnego projektu i symulacji, poprzez budowę systemu gorącokanałowego, w tym wsparcie w trakcie prób.

Jako pionierzy technologiczni o ugruntowanej pozycji oferujemy kilka najnowocześniejszych rozwiązań obejmujących cały asortyment produktów: od wstępnie okablowanych systemów gorącokanałowych, form piętrowych i gorących połówek po najbardziej zaawansowane technicznie technologie do wtrysku towrzyw inżynierskich, aplikacje do zmiany koloru i wysoce estetyczne komponenty.

Wśród najnowszych innowacji znajduje się nasza technologia FLEXflow: napędzany serwomechanizmem system dysz zamykanych, który zapewnia niezależną kontrolę każdej dyszy poprzez dokładną regulację skoku i siły zamykania iglicy.

Linia biznesowa Oerlikon HRSflow obejmuje ponad 1000 pracowników z zakładami produkcyjnymi w Europie (Włochy), Azji (Hangzhou) oraz w Byron Center w stanie Michigan w Stanach Zjednoczonych.

Wydajność produkcji jest taka sama na całym świecie, ponieważ nasze fabryki mają identyczne wyposażenie i standardowe procesy. Nasze procedury projektowania, produkcji i jakości są identyczne na całym świecie.

Ponadto zapewniamy globalne wsparcie dla naszych produktów, działając za pośrednictwem ponad 50 centrów sprzedaży / serwisu na całym świecie z całodobowym serwisem technicznym.