Kliweko BTH

Urządzenia dla chłodnictwa i chłodzenia procesów w wielu gałęziach przemysłu, urządzenia chłodnicze, agregaty wody lodowej, agregaty skraplające, chłodnice cieczy (suche, zraszane i wieże wyparne), koncepcje i konsulting techniczny przy projektowaniu systemów i doborze urządzeń


Dane kontaktowe:

ul. Zawiła 22
Polska, 30-442 KrakówKLIWEKO Biuro Techniczno Handlowe Sp. z o.o. powstało w Krakowie w roku 1994. Firma reprezentuje grupę producentów urządzeń przeznaczonych dla chłodnictwa klimatyzacji i ogrzewnictwa oraz współpracuje z wieloma stałymi odbiorcami, to jest z takimi przedsiębiorstwami, które nade wszystko cenią sobie partnera dostarczającego urządzenia wyłącznie znanych i sprawdzonych marek.

Nasze urządzenia z obszaru: chłodnictwa, klimatyzacji i pomp ciepła sprostały wymogom najbardziej odpowiedzialnych instalacji i stosowane są w chłodnictwie technologicznym przemysłu, w klimatyzacji komfortu, precyzyjnej i przemysłowej a także jako agregaty grzewcze /pompy ciepła/. Spośród kilku tysięcy obiektów, w których pracują dostarczone przez nas urządzenia można wymienić obiekty zarówno tak prestiżowe jak Pałac Belweder, Hotele Sheraton w Krakowie, i Sopocie. Wśród naszych referencji mamy także obiekty tak eminentne jak: biblioteka klasztorna na Jasnej Górze, Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Warszawski.

W ogromnej liczbie instalacji, w których pracują nasze urządzenia, przewagę stanowią, takie których Projektanci i Inwestorzy docenili charakterystyczne cechy naszej oferty jak: jakość wykonania, oszczędność energetyczną i konkurencyjną cenę.

Więcej na stronach www.kliweko.com.pl oraz www.decsa.pl