Krones Sp z o.o.

Światowy lider w produkcji urządzeń i kompletnych linii do produkcji i rozlewu w butelki PET oraz do rozlewu w butelki szklane, puszki, oraz recyklingu butelki PET


Dane kontaktowe:

ul. Puławska 303
Polska, 02-785 WarszawaKrones AG i Krones Sp. z o.o.
Koncern Krones znany jest na polskim rynku jako światowy lider w produkcji urządzeń i kompletnych linii rozlewniczych. Krones AG z siedzibą w niemieckim Neutraubling konstruuje, projektuje i wytwarza maszyny oraz całe ciągi technologiczne dla piwowarstwa i wszystkich obszarów branży rozlewniczej i opakowań. Nowoczesna struktura firmy, specjalistyczna wiedza techniczna poparta 1300 przyznanymi patentami, wysokie nakłady na badania naukowe i rozwój, precyzyjne wykonanie według wysokich norm jakości, jak również obsługa handlowa i serwis zapewniany przez ponad 30 oddziałów na świecie, są tylko nielicznymi przewagami stanowiącymi o sile i sukcesie tego innowacyjnego przedsiębiorstwa.
Wachlarz produktów firmy Krones obejmuje szerokie spektrum pojedynczych maszyn myjących, napełniających, etykietujących, pakujących, systemowe rozwiązania z zakresu napełniania aseptycznego, transportu pojemników i opakowań, inspekcji i systemów kontrolnych, technologii wytwarzania opakowań PET, urządzeń do zestawiania i produkcji piwa i napojów, aż po kompletne linie technologiczne produkcji piwa oraz rozlewania i pakowania produktów płynnych w szkło, opakowania typu PET i puszki.
Krones AG korzysta z doświadczeń, kontynuuje i rozwija osiągnięcia firm zrzeszonych działających wcześniej pod markami Kettner, Steinecker i Syskron, które będąc dotychczas spółkami zależnymi, w ostatnich latach zostały włączone w struktury koncernu. Ponad to Krones jest głównym udziałowcem i inwestorem strategicznym Grupy Kosme, wytwarzającej maszyny i urządzenia rozlewnicze dla sektora niższych wydajności.

Krones Sp. z o.o. utworzony został w 1991 r w Warszawie i jest oddziałem koncernu Krones AG w Polsce. Skromne biuro handlowe sukcesywnie rozszerzało swą działalność o serwis, obsługę części zamiennych oraz działalność doradczą i zarządzenie projektami. Obecnie, korzystając z własnej doświadczonej kadry i szerokiego zaplecza firmy macierzystej, Krones Sp. z o.o służy swym klientom szeroką pomocą, poczynając od doradztwa inwestycyjnego, poprzez planowanie i realizację projektów, aż po szeroko pojęty serwis posprzedażny.


Galeria zdjęć