MAPRO Polska S.A.

Autoryzowany, wyłączny dystrybutor wtryskarek Haitian i Zhafir. Osprzęt peryferyjny i roboty do wtryskarek. Wsparcie serwisowe i techniczne w zakresie instalacji oraz szkoleń.

MAPRO Polska S.A.

MAPRO Polska S.A.

ul. Legionów 94N
42-202 Częstochowa
Polska
Zaloguj się aby wyświetlić dane kontaktowe

Opis działalności

MAPRO Polska S.A. to wyłączny, autoryzowany dystrybutor wtryskarek marek Zhafir i Haitian – światowego lidera w produkcji wtryskarek. Jest częścią Grupy Mapro obejmującej swoją działalnością Czechy, Słowację, Polskę i Ukrainę. Zespół Mapro Polska profesjonalnie i rzetelnie doradzi, oraz - w zależności od aplikacji - dobierze wtryskarki. Wśród Klientów spółki znajdują się zarówno światowe koncerny, jak duże i średnie firmy z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz małe rodzinne zakłady zajmujące się produkcją z użyciem wtryskarek. mars

Klienci firmy działają w bardzo szerokim zakresie branż m.in. w branży motoryzacyjnej, RTV, AGD, budowlanej, ogrodniczej, meblarskiej, kosmetycznej, opakowaniowej i innych. W swojej ofercie MAPRO posiada szereg typów wtryskarek pozwalający na swobodny dobór, wymagań maszyny do oczekiwań produkcyjnych tj.:

  • hydrauliczne serii MARS o sile zacisku od 600 do 10.000kN
  • dwupłytowe hydrauliczne serii JUPITER o sile zacisku od 4.500 do 40.000kN
  • w pełni elektryczne serii VENUS o sile zacisku od 400 do 8.000kN
  • elektryczne ze zintegrowanym układem hydraulicznym serii ZERES o sile zacisku od 400 do 13.800kN • wtryskarki 2K Zhafir

  zhafir

Firma kompleksowo doposaża także gniazda produkcyjne w roboty marek HAITIAN BY SEPRO, HILECTRO, TECNOMATIC, włoskie przenośniki taśmowe FLLI VIRGINIO, osprzęt peryferyjny azjatyckiej marki ENMAIR Automation oraz inne urządzenia mające zastosowanie w produkcji tworzyw sztucznych niezbędne dla danej aplikacji. Serwis MAPRO Polska, obsługuje ponad 1600 wtryskarek marki HAITIAN w ponad 400 firmach na terenie całej Polski. Serwis całej grupy MAPRO obejmuje swoim zasięgiem nie tylko teren Polski, ale również Czech i Słowacji tym samym stanowiąc grupę kilkudziesięciu techników z wieloletnim doświadczeniem w serwisowaniu i opiece technicznej wtryskarek. Codzienne aktywności serwisowe/ techniczne obejmują także instalacje oraz szkolenia z zakresu obsługi i eksploatacji urządzeń peryferyjnych oraz robotów. Firma posiada pełen dostęp do doskonale wyposażonych magazynów oryginalnych części zamiennych do oferowanych przez nią urządzeń, zarówno w Polsce jak i w Czechach oraz Słowacji. Centralny europejski magazyn Haitian International Germany w Ebermannsdorf, Niemcy, także zapewnia stały dostęp do podzespołów i części Haitian. Serwis Mapro Polska prowadzi także działania profilaktyczne wtryskarek Haitian i Zhafir takie jak:

  • gwarancyjne i pogwarancyjne przeglądy okresowe
  • diagnostyka specjalistyczna
  • szkolenia z zakresu obsługi i eksploatacji wtryskarek oraz dystrybuowanych przez firmę urządzeń. 

Firma zapewnia wsparcie telefoniczne oraz centrum zgłoszeniowe 24h/7dni w tygodniu / 366 dni w roku. Doposaża wtryskarki Haitian w funkcje opcjonalne, m.in. sterowanie grzanymi kanałami, sterowanie zaworami pneumatycznymi do zdmuchu detalu lub zamykania dyszy wtryskowej, sterowanie hydraulicznie zamykanymi dyszami w formie, dodatkowe rdzenie hydrauliczne, sterowanie wtryskiem z gazem i wiele innych. MAPRO Polska stale podnosi kwalifikacje swojego zespołu, co w znacznym stopniu przekłada się na coraz wyższy poziom wsparcia Klientów zapewniając im stabilne i rentowne funkcjonowanie w ciągle zmieniającym się otoczeniu. Tylko takie podejście zapewni firmie jeszcze większy rozwój, a co za tym idzie przełoży się na wymierne sukcesy jej partnerów biznesowych.

Wiadomości

Mapro Polska - Plastpol 2024

Mapro Polska - Plastpol 2024

2024-05-27 Długość: 1 minutę
Mapro Polska Grand Opening

Mapro Polska Grand Opening

2023-11-10 Długość: 2 minuty
Mapro na targach Plastpol 2023

Mapro na targach Plastpol 2023

2023-05-30 Długość: 1 minutę