Milacron c/o Mold-Masters Europa GmbH, European Marketing HQ

Mold-Masters, Ferromatik, Uniloy, DME, Tirad, Cimcool. Światowy lider w produkcji, dystrybucji i serwisie wysoce skomplikowanych i niestandardowych rozwiązań w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych


Dane kontaktowe:

ul. Neumattring 1
Niemcy, 76532 Baden-Baden


Opis działalności

Milacron jest światowym liderem w produkcji, dystrybucji i serwisie wysoce skomplikowanych i niestandardowych rozwiązań w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Jesteśmy jedyną firmą globalną z pełnym portfolio produktów, które obejmują m. in. systemy gorących kanałów, wtryskarki, linie do formowania z rozdmuchiwaniem i urządzenia do wytłaczania. Utrzymujemy silną pozycję rynkową we wszystkich wspomnianych technologiach, lecz jesteśmy również liderem w systemach sterowania procesami, produkcji akcesoriów do form wtryskowych oraz płynów do obróbki metali. Naszą strategią jest dostarczanie spersonalizowanych rozwiązań, komponentów i usług dla naszych klientów w całym cyklu technologii przetwarzania tworzyw sztucznych.Obsługujemy rynek w trzech segmentach: Zaawansowane Technologie Przetwarzania, Systemy Sterowania i Monitorowania Procesów oraz Technologia Płynów do obróbki metali.

Zaawansowane Technologie Przetwarzania obejmują wtrysk, wytłaczanie, formowanie z rozdmuchiwaniem oraz wtrysk z barierą.

Systemy Sterowania i Monitorowania Procesów obejmują układy gorącokanałowe, regulatory temperatury i systemy wspomagające kontrolę procesów.

Dział Technologia Płynów dostarcza najwyższej jakości płyny do obróbki metali.

Naszym głównym celem jest ciągła poprawa jakości produktów i procesów produkcyjnych naszych klientów, poprzez zapewnianie im możliwie najlepszych produktów i usług.


Wiadomości

Przejdź do wiadomości
Wiadomości są widoczne tutaj tylko dla firm posiadających pakiet Biznes Plus lub Biznes Premium

Galeria zdjęćFirmy powiązane