Südpack Verpackungen GmbH & Co. KG, Spółka komandytowa, Oddział w Polsce

Folie i materiały opakowaniowe dla przemysłu spożywczego, sektora produkcji wyrobów nieżywnościowych oraz przemysłu medycznego

Südpack Verpackungen GmbH & Co. KG, Spółka komandytowa, Oddział w Polsce

ul. Ceglana 4
40-514 Katowice
Polska
Zaloguj się aby wyświetlić dane kontaktowe

Opis działalności

SÜDPACK jest wiodącym producentem zaawansowanych technologicznie folii i materiałów opakowaniowych dla przemysłu spożywczego, sektora produkcji wyrobów nieżywnościowych oraz przemysłu medycznego. Nasze rozwiązania zapewniają maksymalną ochronę produktu i inne nowatorskie funkcje przy mi-nimalnych nakładach materiałowych.

Główna siedziba tego rodzinnego przedsiębiorstwa, założonego w 1964 roku przez Alfreda Remmele, znajduje się w Ochsenhausen. Zakłady produkcyjne w Niemczech, Francji, Polsce, Szwajcarii i USA są wyposażone w najnowocześniejsze urządzenia i wytwarzają produkty zgodnie z najwyższymi standardami, również w warunkach pomieszczeń czystych. Globalna sieć punktów sprzedaży i obsługi serwisowej gwarantuje bliski kon-takt z klientami i wszechstronne wsparcie technologiczne w ponad 70 krajach.

Ponadto w nowoczesnym centrum rozwojowo-technologicznym w Ochsenhausen firma oferuje klientom optymalną platformę do przeprowa-dzania testów praktycznych i opracowywania indywidualnych i niestandardowych rozwiązań.

Firma SÜDPACK przykłada ogromną wagę do zrównoważonego rozwoju, a także do kwestii odpowiedzialności wobec swoich pracowników, społe-czeństwa, środowiska naturalnego i klientów, opracowując wysoce efektywne rozwiązania opakowaniowe w duchu zrównoważonego rozwoju.

Dane kontaktowe Zakładu Produkcyjnego:
SÜDPACK Kłobuck sp. z o.o.
ul. Drukarska 8
42-100 Kłobuck
T +48 34 317 24 44
F + 48 34 317 10 40
M sekretariat-klobuck@suedpack.com

Wiadomości

Wiadomości są widoczne tutaj tylko dla firm posiadających pakiet Biznes Plus lub Biznes Premium
Przejdź do wiadomości

Galeria zdjęć