The machine to pack parcels on pallets

Maszyna do spinania paczek na paletach (82142)

Typ oferty:
Sprzedam
Cena:
nie podano
Ważna jeszcze:
17 dni

Użytkownik:
spack2
Firma:
Imię i nazwisko:
Dariusz Dudziak
Kontakt:

Maszyna pakująca Strapack AQ-7PLT to niezawodne urządzenie służące do spinania paczek umieszczonych na paletach za pomocą taśm PP i PET.

 

Obecnie to jedyna maszyna na rynku, za pomocą której można używać do spinania taśmy z PP i PET bez konieczności wymiany jakichkolwiek elementów maszyny. Do spinania produktów można stosować taśmy o wymiarach  średnicy wewnętrznej  408 mm i szerokości  zewnętrznej rolki 150 mm oraz 200x200mm.

 

Głowica spinająca nie wymaga żadnego specjalnego serwisowania i smarowania. Dla wygody operatora maszynę wyposażono w panel do kontroli i ustawiania parametrów pracy maszyny. Natomiast  włącznik START podajnika taśmy znajduje się zarówno z tyłu jak i z przodu maszyny.

Operator za pomocą potencjometra nastawia siłę naciągu taśmy w zakresie 1-10. Maksymalna siła naciągu taśmy wynosi 70 kG.  Podobnie ustawiany jest  wysuw potrzebnej długości taśmy.

Dla spinania małych ( niskich ) palet punkt zgrzewania taśmę jest umieszczony zaledwie 351 mm nad posadzką. Minimalna wysokość paczki wynosi 390mm.

 

Kółka podgumowane z wytrzymałego metalu umożliwiają szybkie przemieszczanie urządzenia w celu podłączenia do dowolnego gniazdka jednofazowego  lub  zaparkowanie po skończonej pracy.  Składany mocny metalowy bagnet ułatwia bezpieczne  użytkowanie urządzenia.

 

Solidne wykonanie maszyny i wysoka jakość podzespołów dają gwarancję na długie i bezawaryjne działanie w warunkach przemysłowych.


Taśmy bandujące, napinacze do taśm, maszyny pakujące, zgrzewarki, pochłaniacze wilgoci
Biznes Premium

ScanPack S.J.

Taśmy bandujące, napinacze do taśm, maszyny pakujące, zgrzewarki, pochłaniacze wilgoci

Św. Mikołaja 25 E, 63-500 Ostrzeszów (wielkopolskie)

Inne oferty tej firmy:

Plastech nie odpowiada za treść oferty. Właścicielem oferty jest osoba zamieszczająca ogłoszenie.