Maszyna do spinania paczek na paletach

Nr 82142
Typ oferty:
Sprzedam
Cena:
nie podano
Ważna jeszcze:
19 dni

Użytkownik:
spack2
Firma:
ScanPack S.J.
Imię i nazwisko:
Dariusz Dudziak
Kontakt:

Maszyna pakująca Strapack AQ-7PLT to niezawodne urządzenie służące do spinania paczek umieszczonych na paletach za pomocą taśm PP i PET.

 

Obecnie to jedyna maszyna na rynku, za pomocą której można używać do spinania taśmy z PP i PET bez konieczności wymiany jakichkolwiek elementów maszyny. Do spinania produktów można stosować taśmy o wymiarach  średnicy wewnętrznej  408 mm i szerokości  zewnętrznej rolki 150 mm oraz 200x200mm.

 

Głowica spinająca nie wymaga żadnego specjalnego serwisowania i smarowania. Dla wygody operatora maszynę wyposażono w panel do kontroli i ustawiania parametrów pracy maszyny. Natomiast  włącznik START podajnika taśmy znajduje się zarówno z tyłu jak i z przodu maszyny.

Operator za pomocą potencjometra nastawia siłę naciągu taśmy w zakresie 1-10. Maksymalna siła naciągu taśmy wynosi 70 kG.  Podobnie ustawiany jest  wysuw potrzebnej długości taśmy.

Dla spinania małych ( niskich ) palet punkt zgrzewania taśmę jest umieszczony zaledwie 351 mm nad posadzką. Minimalna wysokość paczki wynosi 390mm.

 

Kółka podgumowane z wytrzymałego metalu umożliwiają szybkie przemieszczanie urządzenia w celu podłączenia do dowolnego gniazdka jednofazowego  lub  zaparkowanie po skończonej pracy.  Składany mocny metalowy bagnet ułatwia bezpieczne  użytkowanie urządzenia.

 

Solidne wykonanie maszyny i wysoka jakość podzespołów dają gwarancję na długie i bezawaryjne działanie w warunkach przemysłowych.

Taśmy bandujące, napinacze do taśm, maszyny
 

Aktualizacja

Taśmy bandujące, napinacze do taśm, maszyny pakujące, zgrzewarki, pochłaniacze wilgoci

Polska, 63-500 Ostrzeszów, Św. Mikołaja 25 E
Plastech nie odpowiada za treść oferty. Właścicielem oferty jest osoba zamieszczająca ogłoszenie.