Półautomaty bandujące taśmą polipropylenową

Nr 34851
Typ oferty:
Sprzedam
Cena:
nie podano
Ważna jeszcze:
27 dni

Użytkownik:
spack2
Firma:
ScanPack S.J.
Imię i nazwisko:
Dariusz Dudziak
Kontakt:
PRODUCENT STRAPACK CORPORATION TO firma z czterdziestoletnią tradycją na rynku maszyn spinających, mająca na swoim koncie już ponad 500.000 maszyn działających na rynku globalnym.

PÓŁAUTOMATYCZNA MASZYNA SPINAJĄCA JK-2

JK-2 to jedyny półautomat bandujący z wbudowanym trybem serwisowym - szukanie usterki krok po kroku i jest najbardziej nowoczesnym urządzeniem tego typu na świecie.
Półautomatyczna maszyna pakująca JK-2 służy do spinania paczek taśmą polipropylenową. Posiada najmniejszą ilość ruchomych części ze wszystkich produkowanych w chwili obecnej maszyn przeznaczonych do spinania. Urządzenie zapamiętuje długość taśmy dopasowanej do obwodu pakowanego produktu i przy kolejnych cyklach wiązkowania wysuwa ją automatycznie.
Maszyna pakująca JK-2 umożliwia płynne ustawienie siły spinania od 3-40 kg, co rozszerza jej zakres stosowania również do przedmiotów bardzo delikatnych. Wysokość stołu jak i szerokość taśmy - bez stosowania dodatkowych części - może być bardzo łatwo zmieniana, a trwała i solidna budowa zapewnia niezawodność i niespotykanie cichą pracę.
Specjalny serwisowy tryb pracy krok po kroku wykonuje kolejno poszczególne operacje pełnego cyklu wiązkowania - taka innowacja umożliwia łatwą identyfikację przez personel obsługujący maszynę oraz szybkie usunięcie ewentualnych problemów bez udziału serwisanta.
W maszynie JK-2 zastosowano nową konstrukcję hamulca rolki z taśmą całkowicie eliminując okładziny cierne.
Inżynierowie japońscy zaprojektowali również nową samosmarującą głowicę zgrzewającą, co daje długą i bezawaryjną pracę maszyny.
Konstrukcja maszyny umożliwia szybką i łatwą wymianę noży odcinających i innych części eksploatacyjnych .
Wszystko to przyczyniło się do znacznego zwiększenia niezawodności, obniżenia kosztów eksploatacji i konserwacji oraz łatwości obsługi maszyny.

PÓŁAUTOMATYCZNA MASZYNA SPINAJĄCA D-53

Dzięki wykorzystaniu dwóch silników prądu stałego maszyna pakująca D-53 stanowiła pierwszą na świecie bezpaskową półautomatyczną maszynę pakującą taśmą polipropylenową . Model D-53 jest projektem drugiej generacji tego typu maszyn zaprojektowanym przez firmę Strapack Corporation.
W celu zwiększenia niezawodności i bezawaryjności maszyny do minimum ograniczono elementy ruchome maszyny.
W D-53 zastosowano nowy mikroprocesor, który poprawił pracę maszyny i kontrolę naciągu taśmy.

CHARAKTERYSTYKA MASZYNY :
Szybko nagrzewająca się grzałka (gotowość do pracy po 30 s)
Płynna regulacja siły naciągu taśmy,
Nowoczesny, całkowicie bez-paskowy system napędu maszyny. Wyeliminowanie pasków klinowych znacznie wydłuża okres bezawaryjnej pracy urządzenia
Wprowadzanie nowej taśmy do systemu prowadnic maszyny jednym przyciskiem
Szeroki zakres możliwych do stosowania taśm (od 5 do 15.5 mm)
Nieduża, lekka i zaopatrzona w kółka obudowa ułatwiająca manewrowanie maszyną.
Półautomat spinający STR-1 jest nowym projektem drugiej generacji tego typu maszyn. W celu zwiększenia niezawodności i bezawaryjności maszyny ograniczono do minimum elementy ruchome.
Taśmy bandujące, napinacze do taśm, maszyny
 

Taśmy bandujące, napinacze do taśm, maszyny pakujące, zgrzewarki, pochłaniacze wilgoci

Polska, 63-500 Ostrzeszów, Św. Mikołaja 25 E
Plastech nie odpowiada za treść oferty. Właścicielem oferty jest osoba zamieszczająca ogłoszenie.