Semiautomatic banding machines with polypropylene tape

Półautomaty bandujące taśmą polipropylenową (34851)

Typ oferty:
Sprzedam
Cena:
nie podano
Ważna jeszcze:
7 dni

Użytkownik:
spack2
Firma:
Imię i nazwisko:
Dariusz Dudziak
Kontakt:

PRODUCENT STRAPACK CORPORATION TO firma z czterdziestoletnią tradycją na rynku maszyn spinających, mająca na swoim koncie już ponad 500.000 maszyn działających na rynku globalnym.

PÓŁAUTOMATYCZNA MASZYNA SPINAJĄCA JK-2

JK-2 to jedyny półautomat bandujący z wbudowanym trybem serwisowym - szukanie usterki krok po kroku i jest najbardziej nowoczesnym urządzeniem tego typu na świecie.
Półautomatyczna maszyna pakująca JK-2 służy do spinania paczek taśmą polipropylenową. Posiada najmniejszą ilość ruchomych części ze wszystkich produkowanych w chwili obecnej maszyn przeznaczonych do spinania. Urządzenie zapamiętuje długość taśmy dopasowanej do obwodu pakowanego produktu i przy kolejnych cyklach wiązkowania wysuwa ją automatycznie.
Maszyna pakująca JK-2 umożliwia płynne ustawienie siły spinania od 3-40 kg, co rozszerza jej zakres stosowania również do przedmiotów bardzo delikatnych. Wysokość stołu jak i szerokość taśmy - bez stosowania dodatkowych części - może być bardzo łatwo zmieniana, a trwała i solidna budowa zapewnia niezawodność i niespotykanie cichą pracę.
Specjalny serwisowy tryb pracy krok po kroku wykonuje kolejno poszczególne operacje pełnego cyklu wiązkowania - taka innowacja umożliwia łatwą identyfikację przez personel obsługujący maszynę oraz szybkie usunięcie ewentualnych problemów bez udziału serwisanta.
W maszynie JK-2 zastosowano nową konstrukcję hamulca rolki z taśmą całkowicie eliminując okładziny cierne.
Inżynierowie japońscy zaprojektowali również nową samosmarującą głowicę zgrzewającą, co daje długą i bezawaryjną pracę maszyny.
Konstrukcja maszyny umożliwia szybką i łatwą wymianę noży odcinających i innych części eksploatacyjnych .
Wszystko to przyczyniło się do znacznego zwiększenia niezawodności, obniżenia kosztów eksploatacji i konserwacji oraz łatwości obsługi maszyny.

PÓŁAUTOMATYCZNA MASZYNA SPINAJĄCA D-53

Dzięki wykorzystaniu dwóch silników prądu stałego maszyna pakująca D-53 stanowiła pierwszą na świecie bezpaskową półautomatyczną maszynę pakującą taśmą polipropylenową . Model D-53 jest projektem drugiej generacji tego typu maszyn zaprojektowanym przez firmę Strapack Corporation.
W celu zwiększenia niezawodności i bezawaryjności maszyny do minimum ograniczono elementy ruchome maszyny.
W D-53 zastosowano nowy mikroprocesor, który poprawił pracę maszyny i kontrolę naciągu taśmy.

CHARAKTERYSTYKA MASZYNY :
Szybko nagrzewająca się grzałka (gotowość do pracy po 30 s)
Płynna regulacja siły naciągu taśmy,
Nowoczesny, całkowicie bez-paskowy system napędu maszyny. Wyeliminowanie pasków klinowych znacznie wydłuża okres bezawaryjnej pracy urządzenia
Wprowadzanie nowej taśmy do systemu prowadnic maszyny jednym przyciskiem
Szeroki zakres możliwych do stosowania taśm (od 5 do 15.5 mm)
Nieduża, lekka i zaopatrzona w kółka obudowa ułatwiająca manewrowanie maszyną.
Półautomat spinający STR-1 jest nowym projektem drugiej generacji tego typu maszyn. W celu zwiększenia niezawodności i bezawaryjności maszyny ograniczono do minimum elementy ruchome.

Taśmy bandujące, napinacze do taśm, maszyny pakujące, zgrzewarki, pochłaniacze wilgoci
 

Taśmy bandujące, napinacze do taśm, maszyny pakujące, zgrzewarki, pochłaniacze wilgoci

Św. Mikołaja 25 E, 63-500, Ostrzeszów, woj. wielkopolskie

Inne oferty tej firmy:

Plastech nie odpowiada za treść oferty. Właścicielem oferty jest osoba zamieszczająca ogłoszenie.