Przemysłowy dyspenser Sed02 etykiet samoprzylepnych/etykieciarka (86229)

Typ oferty:
Sprzedam
Cena:
540 EUR / szt.
Ważna jeszcze:
17 dni

Użytkownik:
tminkjet
Firma:
Imię i nazwisko:
Tomasz Mrowiec
Kontakt:

OPIS URZĄDZENIA

Dyspenser etykiet serii SED 02 należący do grupy dyspenserów "EASY SERIES" jest nowoczesnym podajnikiem etykiet samoprzylepnych, mającym zastosowanie wszędzie tam, gdzie wymagane jest szybkie i sprawne naklejenie etykiety samoprzylepnej na produkt. Nowoczesne rozwiązania techniczne sprawiają, że urządzenie pomimo prostej, instynktownej obsługi spełnia najwyższe wymagania branży przemysłowej.

Podajnik może działać zarówno w trybie ręcznym, poprzez naciśnięcie klawisza lub też automatycznym. W tym trybie po zabraniu odklejonej od podkładu etykiety automatycznie wysuwana jest następna. Regulacja długości wysunięcia etykiet odbywa się przy pomocy potencjometra (od 5mm do 170mm).

Łatwy podajnik etykiet zapewni maksymalną elastyczność i najlepszy stosunek wydajność / cena. Co czyni go łatwym w półautomatycznej opcji naklejania etykiet. Dyspenser jest dostępny w dwóch wersjach w zależności od max. szerokości etykiet - SED 03 (do 70mm), SED 02 (do 150 mm)

 

PARAMETRY TECHNICZNE

 

Szerokość etykiet: do 70mm (SED 03), do 150mm (SED 02)

Średnica zewnętrzna roli: do 200mm

Średnica wewnętrzna roli: od 20mm z możliwością instalacji krążków dystansowych 40mm, 76mm lub większych.

Zasilanie: 110/230V


Drukarki INK-JET, automatyzacja procesów produkcyjnych, podajniki kartoników, woreczków, blistrów i kopert
 

Drukarki INK-JET, automatyzacja procesów produkcyjnych, podajniki kartoników, woreczków, blistrów i kopert, drukarki wysokiej rozdzielczości, drukarki bezdotykowe, systemy znakowania laserowego, systemy etykietowania

Polska

Inne oferty tej firmy:

Plastech nie odpowiada za treść oferty. Właścicielem oferty jest osoba zamieszczająca ogłoszenie.