Trennso Sis – stół sortujący

Nr 126037
Typ oferty:
Sprzedam
Cena:
nie podano
Ważna jeszcze:
1 dzień

Użytkownik:
dremeco_polska
Firma:
Dremeco Sp. z o.o.
Imię i nazwisko:
Magdalena
Kontakt:

Separacja niemieckiej firmy TRENNSO

Materiał podawany jest do skrzyni przesiewającej za pomocą urządzenia dystrybucyjnego.

Jest on umieszczony na stalowych sprężynach na solidnej stalowej ramie i jest odporny na kurz. Dwa górne silniki mimośrodowe wprawiają przesiewacz w wibracje. Sita są wsuwane  do skrzyni sitowej i można je łatwo wymienić dzięki unikalnemu mechanizmowi obrotowemu.

Standardowo przesiewacz SIS skłda się z dwóch warstw sit. Górna warstwa sita to solidne sito 3D o strukturze plastra miodu, dolna warstwa sita to wałek rozprężny z PU. Rozmiary otworów można dowolnie dobierać.

W zależności od produktu, skos i prędkość można dowolnie zmieniać, aby osiągnąć optymalną przepustowość i dokładną klasyfikację przesiewanego materiału. Sito można również podłączyć do systemu aspiracji.

Maszyna jest dostępna w różnych szerokościach i długościach. W zależności od zastosowania lub ścieralności oddzielanego materiału dostępne są różne warianty okładzin ścieralnych, m.in. HARDOX, PU, stal nierdzewna.


Poniżej link do filmu z pracy urządzenia

https://www.youtube.com/watch?v=j1_abdTbYfk


Serdecznie zapraszamy na testy.

Dremeco Sp. z o.o.Maszyny do recyklingu, linie do regranulacji odpadów tworzyw poprodukcyjncyh i pokonsumenckich, prasy belujące, maszyny do cięcia i mielenia tworzyw sztucznych, Inżynieria, projektowanie i produkcja innowacyjnych i wysokiej jakości linii do mycia, suszenia i aglomeracji

Polska
Plastech nie odpowiada za treść oferty. Właścicielem oferty jest osoba zamieszczająca ogłoszenie.