Trennso Zzs - przesiewacz powietrzny typu Zig-Zag

Nr 126035
Typ oferty:
Sprzedam
Cena:
nie podano
Ważna jeszcze:
Oferta wygasła

Użytkownik:
dremeco_polska
Firma:
Dremeco Sp. z o.o.
Imię i nazwisko:
Magdalena Mądra
Kontakt:

Separacja niemieckiej firmy TRENNSO

Separowany materiał jest podawany bezpośrednio do separatora  zygzakowatego ZZS za pomocą zaworu obrotowego i jest rozprowadzany na całym przekroju kanału przesiewacza. Powietrze sortujące wytworzone przez dmuchawę przepływa przez przesiewacz od dołu do góry, dzięki czemu materiał sypki osuwa się i jest oddzielany.

Produkt musi przejść przez strumień powietrza na każdym zakręcie kanału przesiewacza, a następnie odbijać się od przeciwległej ściany przesiewacza. Tutaj materiał o większej gęstości opada w kanale przesiewacza pod wpływem grawitacji. Frakcja lekka jest usuwana za pomocą skierowanego do góry strumienia powietrza.

Prędkość powietrza wentylatora jest ustawiana przez przetwornicę częstotliwości. Do prac konserwacyjnych i serwisowych separator zygzakowaty posiada drzwi serwisowe po obu stronach, a zawory obrotowe są wyposażone w dostęp serwisowy.

Odciągane powietrze jest oczyszczane przez dolną jednostkę filtrującą lub separator cyklonowy.

Dysponujemy rownież urządzeniami mobilnymi do testów.

Poniżej link do filmu z pracy urządzenia:


https://www.youtube.com/watch?v=Zf08XwB-L9M

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Dremeco Sp. z o.o.

Maszyny do recyklingu, linie do regranulacji odpadów tworzyw poprodukcyjncyh i pokonsumenckich, prasy belujące, maszyny do cięcia i mielenia tworzyw sztucznych, Inżynieria, projektowanie i produkcja innowacyjnych i wysokiej jakości linii do mycia, suszenia i aglomeracji

Polska
Plastech nie odpowiada za treść oferty. Właścicielem oferty jest osoba zamieszczająca ogłoszenie.