Wytłaczarka jednoślimakowa ze zbiornikiem zasypowym

Nr 121533
Typ oferty:
Sprzedam
Cena:
nie podano
Ważna jeszcze:
Oferta wygasła

Użytkownik:
argus_maszyny
Firma:
Argus Maszyny Sp. z o.o.
Imię i nazwisko:
Barbara Litwic
Kontakt:

Linia do regranulacji tworzyw sztucznych ze zbiornikiem zasypowym, pojedyncza (z jednym ekstruderem), służy do  przetwarzania materiałów czystych, poprodukcyjnych w postaci przemiałów.

W konfiguracji linii przystosowanej do podawania materiału w postaci przemiału, materiał transportowany jest  do zbiornika zasypowego podajnikiem ślimakowym lub podajnikiem próżniowym. Opcjonalną metodą podawania zagęszczonego materiału  po myciu   jest system silosu buforowego z automatycznym podawaniem materiału bezpośrednio do wytłaczarki. Napęd silnikowy podajników i silosu buforowego są zsynchronizowane i sterowane za pomocą falownika. Prędkość podawania materiału jest w pełni automatyczna.
Zbiornik zasypowy doposażamy w system wymuszonego podawania.
W przypadku potrzeby modyfikacji materiału wejściowego doposażamy linię o niezbędne podajniki dozujące: grawimetryczne lub wolumetryczne.
Nasza wytłaczarka jednoślimakowa zapewnia odpowiednią homogenizację materiału oraz jego odgazowanie. Wysoka jakość zastosowanych materiałów ślimaka i cylindra oraz reszty podzespołów pozwala pracować w sposób nieprzerwany przez bardzo długi okres czasu.
W przypadku materiału mocniej zawilgoconego proponujemy naszym Klientom podwójne odgazowanie próżniowe wyposażone oczywiście w wyczystkę.
Bardzo dużą wagę przywiązujemy do elementu maszyny jakim są sita czyszczące. Istotną sprawą na etapie uzgodnień technicznych jest zapoznanie się naszych ekspertów z rodzajem materiału, jego stopniem zabrudzenia, wilgotności itp. W zależności od oceny materiału wsadowego możemy zaproponować Klientowi sita płytowe różnej średnicy (w tym także podwójne), sita tłokowe oraz co raz bardziej popularne sita samoczyszczące.
Nasze linie zaopatrzone są w systemy suszenia materiału i tak w zależności od jego rodzaju proponujemy wirówkę lub sito wibracyjne. Dodatkowym komponentem dosuszającym materiał jest nadmuchowy system transportu materiału do silosu buforowego.
Rodzaj głowicy oraz sposób cięcia dobieramy w zależności od wartości MFI materiału, a także w przypadku konieczności zastosowania wypełniaczy od ich właściwości. W naszych maszynach stosujemy system cięcia w pierścieniu wodnym, w wodzie i powietrzne.
W naszych maszynach stosujemy panele dotykowe wraz z oprogramowaniem marki Siemens (seria SMART). Zainstalowany moduł GSM WiFi pozwala naszemu serwisowi łączyć się bezpośrednio z maszyną i diagnozować powstały problem on-line. W wielu przypadkach pozwala to na usunięcie usterki bez kosztowo i w bardzo krótkim czasie.
Na wyposażenie szafy sterującej składają się elementy znanych producentów światowych marek takich jak Siemens, ABB, OMRON, Schneider. Zapewnia to naszym Klientom łatwy dostęp do części zamiennych po okresie gwarancyjnym. Wysokiej klasy podzespoły elektryczne zapewniają też sprawne działanie systemów ochrony maszyn przed przeciążeniem elektrycznym, nadmiernym ciśnieniem w układzie uplastyczniającym czy też zbyt dużymi różnicami temperatur układu od zadanej wartości.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z pracy naszej maszyny: 
https://www.youtube.com/watch?v=5ims3Hy-KJg

Zapraszamy na nasz kanał YOUTUBE :

https://www.youtube.com/channel/UCn7977xx_ojzL9YnAhcDlNQ


Zapraszamy na naszą stronę Facebook:

https://www.facebook.com/argus.maszyny.1Zapraszamy na Instagram:

https://www.instagram.com/argusmaszyny/


 Zapraszamy na naszą stronę:

https://argusmaszyny.pl/

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. 
e-mail: biuro@argusmaszyny.pl
tel. kom: +48 533 202 141

Plastech nie odpowiada za treść oferty. Właścicielem oferty jest osoba zamieszczająca ogłoszenie.