Wytłaczarka kaskadowa ze zbiornikiem zasypowym

Nr 107337
Typ oferty:
Sprzedam
Cena:
nie podano
Ważna jeszcze:
2 dni

Użytkownik:
argus_maszyny
Firma:
Argus Maszyny Sp. z o.o.
Imię i nazwisko:
Barbara Litwic
Kontakt:

Linia do regranulacji tworzyw sztucznych ze zbiornikiem zasypowym, kaskadowa (z dwoma ekstruderami), służy do  przetwarzania materiałów, poprodukcyjnych, o wysokim stopniu zabrudzenia, zadrukowanych, spienionych oraz o podwyższonej wilgotności.

W konfiguracji linii przystosowanej do podawania materiału w postaci przemiału, materiał transportowany jest  do zbiornika zasypowego podajnikiem ślimakowym lub podajnikiem próżniowym. Opcjonalną metodą podawania zagęszczonego materiału  po myciu   jest system silosu buforowego z automatycznym podawaniem materiału bezpośrednio do wytłaczarki. Napęd silnikowy podajników i silosu buforowego są zsynchronizowane i sterowane za pomocą falownika. Prędkość podawania materiału jest w pełni automatyczna.
Zbiornik zasypowy doposażamy w system wymuszonego podawania.
W przypadku potrzeby modyfikacji materiału wejściowego doposażamy linię o niezbędne podajniki dozujące: grawimetryczne lub wolumetryczne.
Nasza wytłaczarka kaskadowa zapewnia odpowiednią homogenizację materiału wymagającego dłuższego procesu wytłaczania oraz dodatkowego odgazowania.
W przypadku materiału bardzo zadrukowanego i zawilgoconego proponujemy naszym Klientom podwójne odgazowanie próżniowe wyposażone oczywiście w wyczystkę na pierwszym ekstruderze,  dodatkowy system  filtracji umieszczony w pierwszym cylindrze oraz standardowe odgazowanie grawitacyjne wynikające z budowy maszyny czyli pomiędzy dwoma ślimakami.
Bardzo dużą wagę przywiązujemy do elementu maszyny jakim są sita czyszczące. Istotną sprawą na etapie uzgodnień technicznych jest zapoznanie się naszych ekspertów z rodzajem materiału, jego stopniem zabrudzenia, wilgotności itp. W zależności od oceny materiału wsadowego możemy zaproponować Klientowi sita płytowe różnej średnicy, sita tłokowe oraz co raz bardziej popularne sita samoczyszczące.
Wysoka jakość zastosowanych materiałów ślimaków i cylindrów oraz reszty podzespołów pozwala pracować w sposób nieprzerwany przez bardzo długi okres czasu.
Nasze linie zaopatrzone są w systemy suszenia materiału i tak w zależności od jego rodzaju proponujemy wirówkę lub sito wibracyjne. Dodatkowym komponentem dosuszającym materiał jest nadmuchowy system transportu materiału do silosu buforowego.
Rodzaj głowicy oraz sposób cięcia dobieramy w zależności od wartości MFI materiału, a także w przypadku konieczności zastosowania wypełniaczy od ich właściwości. W naszych maszynach stosujemy system cięcia w pierścieniu wodnym, w wodzie i powietrzne.
W naszych maszynach stosujemy panele dotykowe wraz z oprogramowaniem marki Siemens (seria SMART). Zainstalowany moduł GSM WiFi pozwala naszemu serwisowi łączyć się bezpośrednio z maszyną i diagnozować powstały problem on-line. W wielu przypadkach pozwala to na usunięcie usterki bez kosztowo i w bardzo krótkim czasie.
Na wyposażenie szafy sterującej składają się elementy znanych producentów światowych marek takich jak Siemens, ABB, OMRON, Schneider. Zapewnia to naszym Klientom łatwy dostęp do części zamiennych po okresie gwarancyjnym. Wysokiej klasy podzespoły elektryczne zapewniają też sprawne działanie systemów ochrony maszyn przed przeciążeniem elektrycznym, nadmiernym ciśnieniem w układzie uplastyczniającym czy też zbyt dużymi różnicami temperatur układu od zadanej wartości.
Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. 

ARGUS MASZYNY wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom proponuje ofertę leasingu linii i  urządzeń do recyklingu, dopasowaną do możliwości i wymagań Klienta.

Jeśli mają Państwo pytania prosimy o kontakt .

 Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. 


Zapraszamy do obejrzenia maszyny podczas pracy:

https://www.youtube.com/watch?v=AlPKEd8eXQE


Zapraszamy na nasz kanał YOUTUBE :

https://www.youtube.com/channel/UCn7977xx_ojzL9YnAhcDlNQ/videos 


Zapraszamy na naszą stronę Facebook:

https://www.facebook.com/argus.maszyny.1


Zapraszamy na Instagram:

https://www.instagram.com/argusmaszyny/ 


ARGUS MASZYNY Sp. z o.o.

ul. Żołnierzy I Dywizji Wojska Polskiego 98, 

84-230 Rumia, Polska


e-mail: barbara.litwic@argusmaszyny.pl  

tel kom: +48 533 202 141

Maszyny do recyklingu tworzyw sztucznych-
 

Maszyny do recyklingu tworzyw sztucznych- wytłaczarki, linie do mycia, squeezery, młyny, kruszarki, systemy oczyszczania wody i powietrza

Polska, 84- 240 Reda, Polna 13
Plastech nie odpowiada za treść oferty. Właścicielem oferty jest osoba zamieszczająca ogłoszenie.