Dyrektor Zarządzający

HILL International - doradztwo personalne

Naszym Klientem jest niemiecki producent urządzeń, narzędzi i maszyn dla przemysłu opakowaniowego.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- realizację strategii firmy w Polsce,

- podejmowanie decyzji dotyczących kierunku rozwoju,

- całościowe zarządzanie operacyjne i koordynacją pracy podległych działów.

Wymagania:

Oczekiwania:

- kilkuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku zarządczym w firmie produkcyjnej (preferowany przemysł maszynowy, przetwórstwo metali),

- wykształcenie wyższe techniczne,

- biegła znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Oferujemy:

Kontakt:

Lokalizacja: śląskie / Tarnowskie Góry
Data publikacji: 2020-01-21
Data ważności: 2020-02-18

Zapraszam do przesłania CV w języku angielskim lub niemieckim

na adres: pawel.krupa@hill-international.com

Tarnowskie Góry