General Manager

Doradztwo Personalne 5JOBS Rekrutacje Branżowe opakowania, POS, druk, papier i tworzywa sztuczne

Średniej wielkości firma handlowo – produkcyjna, część międzynarodowej organizacji, o dużym udziale eksportu w  sprzedaży i ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim zatrudni na stanowisku General Managera skoncentrowane w obszarze sprzedaży/eksportu. Idealny kandydat to osoba posiadająca doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą na rynku krajowym i eksportem oraz znajomością zarządzania produkcją  – w branżach: opakowaniowej /  tworzyw sztucznych lub innej

Opis stanowiska:

OCZEKUJEMY doświadczenia w zarządzaniu sprzedażą/eksportem oraz dobrej znajomości języka angielskiego

Mile widziane doświadczenie w obszarze produkcji / logistyki

Kontakt:

Lokalizacja: dolnośląskie / Wrocław
Data publikacji: 2021-04-29
Data ważności: 2021-05-27

KONTAKT
Prosimy o przesłanie aplikacji (CV)  w języku angielskim i polskim na adres – job@5jobs.pl – podając nazwę stanowiska w temacie e-maila

ZAPEWNIAMY PEŁNĄ DYSKRECJĘ

Wrocław
5jobs.eu/pl/

Reportaże

Forum

Kacperczyk250

Opłacalność przewijania folii stretch 2021-05-09

Tipen1

Czyszczenie układu uplastyczniającego wtryskarki 2021-04-06

Yellow

Zatykanie systemów gorących kanałów. 2021-03-23

Janusz75

Własna firma produkcyjna 2021-03-22

Cosmoplast

Wtrysk PA6 GF 30 2021-03-20