PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - branża poligraficzna

5JOBS - Druk, Design, POS. Opakowania i Tworzywa Sztuczne

Duża firma dystrybucyjna zatrudni odpowiednią osobę zamieszkałą w województwie wielkopolskim lub kujawsko-pomorskim na stanowisko Przedstawiciela Handlowego w obszarze poligrafii.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż szerokiego asortymentu papierów i podłoży poligraficznych (offsetowe, opakowaniowe, samoprzylepne, biurowe, cyfrowe, wielkoformatowe, materiały introligatorskie i inne) na terenie województwa wielkopolskiego i kujawsko-pomorskiego.

Wymagania:

OCZEKUJEMY krótkiego doświadczenia w sprzedaży B2B oraz wykształcenia licencjackiego

Mile widziane doświadczenia w branży poligraficznej oraz znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

OFERUJEMY umowę o pracę, gwarantowaną kwotę premii w okresie pierwszych 6 miesięcy pracy, dobrą atmosferę pracy, szkolenia, rozwój zawodowy w rosnącym przedsiębiorstwie, atrakcyjny system wynagradzania, kartę sportową, pakiet opieki medycznej, samochód służbowy

Możliwe jest samozatrudnienie dla zainteresowanej osoby

Firma obecnie funkcjonuje normalnie, rozwija się i zapewnia stabilne zatrudnienie

Kontakt:

Lokalizacja: wielkopolskie / Poznań, Bydgoszcz, Toruń
Data publikacji: 2020-07-20
Data ważności: 2020-08-17

CV prosimy kierować na adres: praca@5jobs.pl  podając nazwę stanowiska w temacie e-maila

Należy załączyć klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych

ZAPEWNIAMY PEŁNĄ DYSKRECJĘ

Poznań, Bydgoszcz, Toruń
5jobs.eu/pl/