Kierowca C+E

DRP Group Przemysław Miśkiewicz i Wspólnicy Sp. Jawna

Jesteśmy firmą z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży recyklingu oraz przetwórstwa tworzyw sztucznych i chemii. Praca w środowisku dynamicznie rozwijającej się branży tworzyw sztucznych daje niemal nieograniczone możliwości. Sprawia tym samym, że codziennie mamy do czynienia z nowymi wyzwaniami i szansami. W naszej pracy nie ma miejsca na znudzenie, rutynę czy znużenie. Poszukujemy pracowników, którzy do swoich zadań podchodzą z zaangażowaniem i potrafią współpracować z innymi.

Opis stanowiska:

  • realizacja zleceń transportowych, głównie na terenie województwa śląskiego,
  • przestrzeganie obowiązujących przepisów, w tym czasu pracy.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe w transporcie krajowym,
  • prawo jazdy kategorii C+E,
  • karta kierowcy,
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej co drugi dzień po 8 godzin, od poniedziałku do piątku.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • fachowe szkolenie uwzględniające zakres obowiązków,
  • praca zmianowa co drugi dzień po 8 godzin, od poniedziałku do piątku
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Kontakt:

Lokalizacja: śląskie / Dąbrowa Górnicza
Data publikacji: 2021-07-28
Data ważności: 2021-08-25

tel: 501 313 889

e-mail: m.banas@drp.pl

Dąbrowa Górnicza
Tel. 501 313 889

Reportaże

Forum

Jackoos_899

Czyszczenie układu uplastyczniającego wtryskarki 2021-09-16

Iebm

Kilka pytań dotyczących procesu wtryskowego i wtryskarek. 2021-09-01

Yellow

Problem z rozbryzgami 2021-07-15

Bentor

Własna firma produkcyjna 2021-06-04

Kacperczyk250

Opłacalność przewijania folii stretch 2021-05-09