Key Account Manager Viscom

Doradztwo Personalne 5JOBS - opakowania, pos, druk, papier i tworzywa sztuczne

Opis stanowiska:

Międzynarodowa firma, dystrybutor materiałów do reklamy wizualnej, poszukuje kilku osób na stanowiska Key Account Manager Viscom, pracujących w różnych regionach na terenie Polski (dowolne miejsca zamieszkania na terenie kraju)

Wymagania:

OCZEKUJEMY doświadczenie handlowego w obszarze Viscom lub pokrewnym

Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

OFERUJEMY dobrze płatną pracę etatową (lub B2B do wyboru), możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie, auto służbowe do użytku prywatnego, prywatne ubezpieczenie medyczne, świadczenia socjalne

Kontakt:

KONTAKT
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV) na adres – 5jobspraca@gmail.com  – podając nazwę stanowiska w temacie e-maila
ZAPEWNIAMY PEŁNĄ DYSKRECJĘ

Katowice

www.5jobs.eu/pl/

Lokalizacja: Cała Polska / Katowice
Data publikacji: 2024-03-27
Data ważności: 2024-04-24

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych.