Konstruktor - Projektant form wtryskowych

PBA Doradztwo Personalne

Jesteśmy firma doradztwa personalnego działającą na rynku od 30 lat

Opis stanowiska:

·Projektowanie konstrukcyjne nowych wyrobów z tworzyw sztucznych (głównie artykuły dla małych dzieci i rodziców);

Prowadzenie ustaleń technicznych z poddostawcami elementów gotowych w zakresie realizowanego projektu;

Wsparcie inżynierskie i konstrukcyjne dla projektantów wzornictwa;

Wprowadzanie zmian konstrukcyjnych w istniejących produktach;

Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej dla nowych oraz istniejących projektów

Wymagania:

·         Biegła znajomość oprogramowania SolidWorks;

·         Znajomość procesu wtrysku tworzyw sztucznych oraz mechaniki i budowy form wtryskowych;

·         Wykształcenie wyższe z zakresu projektowania w tym form wtryskowych, przetwórstwa tworzyw sztucznych, mechaniki lub pokrewnym jest wskazane;

·         Przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom A2/B1);

Oferujemy:

·         Pracę przy projektowaniu wyrobów, które podczas produkcji podlegają procesowi wtrysku, wtrysku z rozdmuchem, zgrzewaniu czy zdobieniu;

·         Projektowanie wyrobów z typowych tworzyw sztucznych jak i biodegradowalnych czy „bio-surowców”;

·         Bliską współpracę z laboratorium wyspecjalizowanym w badaniach nowych rozwiązań i nowych wyrobów, co pozwala na skuteczną pracę z prototypowaniem

Kontakt:

Lokalizacja: mazowieckie / Warszawa
Data publikacji: 2021-04-20
Data ważności: 2021-05-18

bakiewicz@pba.com.pl

Warszawa
Tel. 501 360 406