Operator wytłaczarki (butelczarki)

Świat Opakowań

Świat Opakowań specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości opakowań do kosmetyków kolorowych od ponad 20 lat. Nasze biuro mieści się w miejscowości Michałowice, a stamtąd wysyłamy nasze artykuły do odbiorców na całej kuli ziemskiej. Proponujemy opakowania dla różnorodnych kosmetyków, takich jak tusze oraz serum do rzęs, artykuły do makijażu i pielęgnacji brwi, błyszczyki czy pomadki. Każde z naszych opakowań jest dopasowywane do indywidualnych oczekiwań klienta.

Opis stanowiska:

  • Obsługa wytłaczarek (butelczarek) z rozdmuchem, ustawianie form
  • Ustawianie parametrów i ich korekta podczas procesu produkcyjnego
  • Opracowanie kart technologicznych
  • Kontrola jakościowa produkowanych detali

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze wytłaczarki z rozdmuchem firmy GP
  • Wykształcenie techniczne
  • Dokładność
  • Sumienność w wykonywaniu swojej pracy
  • Odpowiedzialność i umiejętność organizacji pracy własnej

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość podjęcia długotrwałej współpracy w rozwijającej się firmie
  • Szkolenia

Kontakt:

mail: swiat.opakowan.rekrutacja@gmail.com

Milanówek (mazowieckie)

Lokalizacja: Cała Polska / Milanówek (mazowieckie)
Data publikacji: 2024-06-17
Data ważności: 2024-07-15

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych.