Pracownik administracyjno-biurowy

Tire Eco Fuel Sp. z o.o.

Tire Eco Fuel Sp. z o.o. istnieje na rynku od 2016 roku i specjalizuje się w przetwarzaniu zużytych opon, przekształcając je w produkty pożądane dla przemysłu:

- OLEJ POPIROLITYCZNY
- KARBONIZAT
- ZŁOM STALOWY

Opis stanowiska:

-obsługa biura.

-nadzór nad dokumentacją odpadową (platforma BDO).

-nadzór nad dokumentacją celno-skarbową (platforma SENT).

-pomoc w przygotowaniu dokumentów do księgowości.

-składanie i przyjmowanie zamówień od kontrahentów.

-pozyskiwanie nowych kontrahentów.

Wymagania:

mile widziane doświadczenie w pracy w biurze oraz czynne prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

Oferujemy stabilną i dobrze płatną pracę.

Kontakt:

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Szczecin
Data publikacji: 2020-01-21
Data ważności: 2020-02-18

Maja Mielowska

tel: 539-378-693,

e-mail: biuro@tef.com.pl

Szczecin
Tel. 539378693
tef.com.pl