Pracownik produkcji

DRP Group

DRP Group jest jednym z liderów na rynku recyklingu oraz przetwórstwa tworzyw sztucznych i chemii. W skład Grupy wchodzą trzy dywizje oparte na podstawowych kierunkach działalności: recyklingu, compoundingu oraz laboratorium. Działalność firmy realizowana jest na rzecz podmiotów funkcjonujących w następujących sektorach: motoryzacyjnym, elektrotechnicznym, rolnictwie i ogrodnictwie, budownictwie, przemyśle opakowaniowy oraz obuwniczym.

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzywsztucznych,
  • nadzorowanie parametrów procesu produkcyjnego,
  • stosowanie przyjętych norm produkcyjnych i jakościowych,
  • utrzymanie porządku w obszarze pracy.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • umiejętności obsługi urządzeń produkcyjnych,
  • nastawienie na pracę zespołową.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • fachowe szkolenie uwzględniające zakres obowiązków,
  • nowoczesny park maszynowy umożliwiający rozwój zawodowy,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Kontakt:

tel: 505 266 735

e-mail: r.pyrek@drp.pl

DRP Group
Dąbrowa Górnicza
Tel. 505 266 735

Lokalizacja: śląskie / Dąbrowa Górnicza
Data publikacji: 2021-10-06
Data ważności: 2021-11-03