Sales Manager - Industrial Packaging

Doradztwo Personalne 5JOBS - Druk, Design, POS, Opakowania i Tworzywa Sztuczne

Duża firma dystrybucyjna zatrudni odpowiednią osobę zamieszkałą w województwie mazowieckim na ogólnopolskie stanowisko Sales Managera

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za segment Industrial Packaging

Wymagania:

OCZEKUJEMY doświadczenia w zarządzaniu zespołem sprzedażowym w obszarach: tektury falistej lub litej, opakowań papierowych lub z tworzyw sztucznych, etykiet samoprzylepnych, akcesoriów opakowaniowych

Możliwe jest samozatrudnienie dla zainteresowanej osoby

Oferujemy:

Kontakt:

Lokalizacja: mazowieckie / Warszawa
Data publikacji: 2020-09-01
Data ważności: 2020-09-29

CV prosimy kierować na adres: praca@5jobs.pl  podając nazwę stanowiska w temacie e-maila

Należy załączyć klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych

ZAPEWNIAMY PEŁNĄ DYSKRECJĘ

Warszawa
5jobs.eu/pl/