Sales Manager - Papiery Barierowe

Doradztwo Personalne 5JOBS - OPAKOWANIA, POS, DRUK, PAPIER i TWORZYWA SZTUCZNE

Międzynarodowa firma zaprasza kandydatów zamieszkałych na terenie Polski

Opis stanowiska:

Zatrudniona osoba raportująca bezpośrednio do Zarządu będzie odpowiedzialna za rynek polski i m.in. udział w kreowaniu  dedykowanych rozwiązań opakowaniowych z wykorzystaniem papierów barierowych o zaawansowanych funkcjach  zastępujacych folie opakowaniowe

Wymagania:

OCZEKIWANIA

– doświadczenie w sprzedaży folii lub papierów do drukarni fleksograficznych / rotograwiurowych
– dobra znajomość języka angielskiego
– zdolności organizacyjne i analityczne
– gotowość do częstych podróży

Oferujemy:

OFERUJEMY atrakcyjne warunki zatrudnienia, wysoki bonus, pracę w międzynarodowym środowisku szybko rozwijającej się organizacji i jej partnerów, szkolenia produktowe, samochód służbowy

KONTAKT Prosimy o przesłanie aplikacji (CV) na adres – job@5jobs.pl – podając nazwę stanowiska w temacie e-maila

ZAPEWNIAMY PEŁNĄ DYSKRECJĘ

London
Tel. +48660443424
5jobs.eu/pl/

Lokalizacja: Cała Polska / London
Data publikacji: 2021-09-30
Data ważności: 2021-10-28

Reportaże

Forum