Serwisant Urządzeń Chłodniczych

Coldteam Sp. z o.o.

Lubisz ambitne wyzwania, ciekawe projekty, różnorodne aplikacje i nietypowe zastosowania? Potrafisz profesjonalnie zaopiekować się urządzeniami chłodniczymi/chillerami? Cenisz sobie niezależność i pracę w pozytywnej i partnerskiej atmosferze? Posiadasz doświadczenie w dziedzinie chłodnictwa i klimatyzacji oraz prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych?

Opis stanowiska:

Zapraszamy, aktualnie poszukujemy samodzielnych serwisantów oraz młodych osób do przyuczenia.

Do Twoich obowiązków będzie należeć:
  1. montaż urządzeń chłodniczych – głównie chillerów,
  2. przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne chillerów,
  3. przeglądy serwisowe okresowe agregatów wody lodowej,
  4. uruchomienia systemów i urządzeń,
  5. naprawy przemysłowych urządzeń chłodniczych,
  6. analiza i optymalizacja pracy istniejących systemów chłodniczych i urządzeń oraz ich przebudowa.

Nie obiecujemy, że będzie łatwo, ale na pewno będzie warto i ciekawie.

Zgłoszenia i cv proszę kierować na maila coldteam@coldteam.pl

Sprzedaż Wynajem Serwis
Chillery to nasza specjalność !!!

Dołącz do Team-u.

Tel. 603 818 293

Lokalizacja: Cała Polska
Data publikacji: 2024-10-11
Data ważności: 2024-11-08

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych.