Specjalista ds. zakupów

I.T.I. Poland Sp. z o. o.

I.T.I. Poland Sp. z o.o. zajmuje się produkcją i dystrybucją modyfikowanych regranulatów tworzyw sztucznych oraz compound.

Opis stanowiska:

  • Składanie zamówień na materiały potrzebne do produkcji i zapewnienie zaopatrzenia na surowce
  • Doskonalenie relacji z dotychczasowymi i pozyskiwanie nowych dostawców
  • Odpowiadanie na oferty handlowe dostawców, nawiązywanie współpracy, pozyskiwanie nowych materiałów na podstawie prób
  • Ustalanie warunków dostaw
  • Nadzór nad dokumentacją
  • Składanie raportów ze złożonych zamówień
  • Ewidencjonowanie ofert handlowych od dostawców
  • Monitorowanie kosztów przerobu odpadów w celu kontrolowania opłacalności zakupu materiału

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne bądź ekonomiczne.
  • Doświadczenie na w/w stanowisko.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Mile widziana dobra znajomość języka włoskiego
  • Mile widziana znajomość branży tworzyw sztucznych
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Wygodna i komfortowa przestrzeń do pracy, umożliwiająca poczucie indywidualności i swobody
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej
  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w spłaszczonej strukturze, wszyscy sobie mówimy po imieniu
  • Wynagrodzenie rynkowe.

Kontakt:

Proszę o przesłanie CV na adres: w.misiewicz@iti-poland.pl

Gniewkowo
Tel. 525673995

Lokalizacja: Cała Polska / Gniewkowo
Data publikacji: 2022-05-19
Data ważności: 2022-06-16