Toolmaker - Ślusarz narzędziowy

Demant Operations Poland

Chcesz pracować z nową technologią, jednocześnie zagadnienie form wtryskowych nie jest ci obce? Nasza narzędziownia to idealnie miejce dla Ciebie. Przekonaj się sam!Chcesz pracować z nową technologią, jednocześnie zagadnienie form wtryskowych nie jest ci obce? Nasza narzędziownia to idealnie miejce dla Ciebie. Przekonaj się sam!
Poznaj swojego przyszłego przełożonego oraz miejsce swojej pracy : Andrzej Stodolski - Kierownik Narzędziowni
Czekamy na Ciebie!

Opis stanowiska:

Jakie będą Twoje zadania?

  • Analiza form wtryskowych przed i po ich uszkodzeniu (demontaż, przegląd, analiza - wymiana lub naprawa uszkodzonych części).
  • wsparcie procesu wytwarzania form wtryskowych, kompletowanie zleconych części, nadzór nad statusem postępu prac, montaż części, przygotowanie formy wtryskowej na testy, udział w testach i wprowadzanie modyfikacji elementów po testach.
  • zadania ogólne Warsztatu Mechanicznego: obsługa wózka/podnośnika ręcznego, pomiary geometryczne części i wyrobów, laserowe naprawianie części form wtryskowych, obsługa szlifierki, tokarki, piły, prasy hydraulicznej, polerowanie i nadawanie struktury częścią form wtryskowych, laserowe znakowanie części form wtryskowych, przestrzeganie zasad BHP i procedur firmy.

Wymagania:

Idealnie jeśli:

  • Posiadasz podstawową znajomość i zrozumienie zasad działania form wtryskowych;
  • masz wiedzę z zakresu rysunku technicznym i potrafił go interpretować;
  • Interesujesz się czymś powiązanym z pracami mechanicznymi oraz majsterkowaniem;
  • masz cierpliwość, dokładność oraz umiejętność wykonywania precyzyjnych czynności manualnych;
  • wiedzę z obsługi Solid Works – będzie to Twój dodatkowy atut;
  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym - mile widziana.

Oferujemy:

Pracując z nami otrzymasz:

  • Pracę w narzędziowni o bardzo wysokim standardzie wyposażenia i bardzo dobrych warunkach pracy,
  • wdrożenie na wyznaczone stanowisko,
  • pracę w nowoczesnym parku maszynowym, posiadamy obrabiarki narzędziowe firm Makino i GF,
  • pracę z unikalnym produktem. Jesteśmy jednym z niewielu miejsc w Polsce, gdzie wytwarzamy formy służące do produkcji aparatów słuchowych (mikrowtrysku),
  • rozmaite benefity np. prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenia,

Kontakt:

Lokalizacja: Cała Polska / Mierzyn k.Szczecin
Data publikacji: 2023-01-02
Data ważności: 2023-01-30