Operator maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych

Flekso-Pak Sp.zo.o.

Flekso-Pak Sp.zo.o. założona w 2001 r, to firma produkcyjno-handlowa w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych , fleksodruku,

Opis stanowiska:

Obsługa maszyn do produkcji folii, w tym :

• ustawianie maszyny i nadzór nad procesem produkcji i przetwarzania folii, kontrola jakości wyrobu

• przygotowanie materiału do produkcji,

• dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:

- wykształcenie średnie / zawodowe (mile widziane techniczne)

- doświadczenie w pracy na produkcji

- podstawowa znajomość obsługi komputera

- motywacja do pracy, sumienność

- umiejętność pracy w zespole

- doświadczenie w  przetwórstwie tworzyw sztucznych będzie dodatkowym atutem

- gotowość do pracy w równoważonym systemie czasu pracy w ruchu ciągłym

- mile widziane posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • praca na nowoczesnych maszynach do przetwórstwa tworzyw sztucznych

  • możliwość rozwoju zawodowego w produkcji tworzyw sztucznych

  • stałe podnoszenie kwalifikacji (szkolenia, kursy)

  • firma posiada nowoczesny, ciągle rozbudowywany park maszynowy

Kontakt:

Lokalizacja: Cała Polska
Data publikacji: 2021-03-17
Data ważności: 2021-04-14