Pracownik produkcji, pracownik fizyczny

Vero Trade Sp. z o.o.

Zakład zajmujący się produkcją regranulatu z tworzyw sztucznych.

Opis stanowiska:

Firma Vero Trade Sp z o.o. szuka pracowników fizycznych do pracy na hali produkcyjnej wytwarzającej regranulat tworzyw sztucznych. Zapewniamy szkolenie w obsłudze maszyn.

Wymagania:

pracowitość, gotowość pracy przy maszynach i na 2 zmiany, mile widziana obsługa wózka widłowego, mile widziani obcokrajowcy.

Oferujemy:

dobre zarobki, zapewniamy zakwaterowanie z możliwością wyżywienia. Transport do pracy. Umowę o pracę lub zlecenie, możliwość legalizacji pobytu i zamieszkania na terenie Polski.

Kontakt:

Asia : 696867809

Grodzisk Wielkopolski
Tel. 696867809

Lokalizacja: Cała Polska / Grodzisk Wielkopolski
Data publikacji: 2022-06-01
Data ważności: 2022-06-29