BrauBeviale 2023

BrauBeviale - targi dla łańcucha procesu produkcji napojów

Data:
-
Miejsce:
Exhibition Centre Nuremberg, Messezentrum 1, 90471 Norymberga, Niemcy
Organizator:
NürnbergMesse GmbH Messezentrum 1 90471 Nürnberg Germany
Tel.:
+49 9 11 86 06 - 49 99
www:
www.braubeviale.de
e-mail:
visitorservice@nuernbergmesse.de
Zarezerwuj hotel

BrauBeviale - jedna z wiodących na świecie wystaw sprzętu do produkcji napojów.


BrauBeviale łączy swoją historię sukcesu z celem zjednoczenia świata napojów w przyszłości. Tutaj tradycja i wieloletnie doświadczenie spotykają się z nowymi pomysłami i najnowszymi trendami - na poziomie regionalnym i globalnym. Zapewnia krajowym i międzynarodowym wystawcom oraz odwiedzającym targi z ponad 135 krajów szansę na wspólne zainicjowanie ważnych, inspirujących nowych pomysłów, które przynoszą korzyści całej branży napojów. Koncepcja BrauBeviale jest wspierana przez bawarskie stowarzyszenie prywatnych browarów, Verband Private Brauereien Bayern e.V., które wnosi swoją wiedzę, sieć, a także Europejską Gwiazdę Piwa jako dodatkową atrakcję.


BrauBeviale należy do Beviale Family, globalnej sieci przemysłu napojów. Łączy ona szeroką gamę napojów i ich producentów na całym świecie na różne sposoby, organizując różnego rodzaju wydarzenia.


Platforma cyfrowa branży napojów myBeviale.com łączy ekspertów i wszystkich zainteresowanych branżą na arenie międzynarodowej przez cały rok, uzupełniając w ten sposób ofertę dla branży napojów.

Reportaże

Forum